IQ test: rovnicu 1+11=24 je možné opraviť pridaním dvoch zápaliek. Nájdeš riešenie za menej ako 30 sekúnd?

V poslednej dobe sa na sociálnych sieťach a webe objavujú hádanky, puzzle hry a intelektuálne výzvy. THE intelektuálne hry poskytnúť používateľom zábavný a zábavný spôsob, ako si precvičiť svoje kognitívne schopnosti a zároveň sa zabaviť. Medzi týmito logickými výzvami je jednou z najpopulárnejších IQ test: ako vyvážiť rovnicu 1+11=24 pridaním dvoch zápaliek?

Táto zaujímavá výzva má stimulovať kreatívne myslenie a umožňuje vám použiť vašu logiku na nájdenie riešenia. Aký je však najlepší spôsob riešenia tohto problému? Tento článok sa ponorí do tejto fascinujúcej výzvy a poskytne užitočné tipy na nájdenie dokonalého riešenia.

IQ test: ako vytvoriť rovnicu 1+11=24 pridaním dvoch zápaliek?

IQ testy a hádanky sú výzvou duševný ktoré vyžadujú dobre sa sústrediť. Umožňujú posúdiť logické uvažovanie, schopnosť nachádzať riešenia a naše schopnosti riešiť problémy. V tomto prípade je cieľom vytvoriť rovnicu 1+11=24 pridaním 2 zápaliek.

IQ test - 1+11=24 - pridajte 2 zhody
IQ test

Na nájdenie riešenia teda musíme použiť našu inteligenciu, schopnosť myslenia a kognitívne schopnosti. Vyriešenie takejto výzvy môže byť veľmi obohacujúce, pretože si vyžaduje určitú koncentráciu a osobné úsilie, ktoré treba oceniť.

Riešiť výzvy ako napr IQ testy a hlavolamy vyžaduje dobrú koncentráciu. Môžeme dúfať, že takú výzvu vyriešime, ak využijeme jeho logické uvažovanie, jeho schopnosť nachádzať riešenia a jeho kognitívne schopnosti.

Riešenie IQ testu

Gratulujeme všetkým, ktorí sa zapojili do výzvy a našli správnu odpoveď: 7+17=24! Riešenie je vysvetlené na obrázku nižšie.

IQ test - 1+11=24 - pridajte 2 zápalky - riešenie
Riešenie

Ďakujeme, že ste venovali čas vyriešeniu rovnice a pripojili ste sa k tejto výzve. Pozvite teda svojich priateľov a rodinu, aby sa k nám pridali zdieľaním výzvy na sociálnych sieťach!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: rovnicu 1+11=24 je možné opraviť pridaním dvoch zápaliek. Nájdeš riešenie za menej ako 30 sekúnd?