IQ test: rovnicu je možné vyvážiť pohybom 2 zápaliek. Dokážete zistiť, ktoré z nich za menej ako 20 sekúnd?

Dnes vám dáme hlavolam, ktorý si vyžaduje určitú zručnosť, aby ste vyriešili rovnicu „9-2=3“. IQ testy sú skvelým spôsobom, ako posúdiť schopnosť človeka riešiť problémy a robiť logické rozhodnutia. Hádanky môžu byť veľmi zábavné a náročné, s rôznou obtiažnosťou v závislosti od témy.

Výzva dňa je veľmi odlišná a spočíva v bilancovanírovnica 9-2=3 len pohybom 2 zápasy. Tento typ hádaniek je na sociálnych médiách veľmi populárny, pretože umožňuje používateľom zabaviť sa a otestovať ich schopnosti riešiť hádanky.

Nezabudnite, že každý krok sa počíta a že musíte nájsť riešenie, ktoré najlepšie zodpovedá kritériám hry. Pre tých, ktorí chcú prijať túto výzvu, pozorne sledujte vysvetlenia nižšie, aby ste našli správnu odpoveď!

Vyriešte hádanku 9-2=3 iba 2 zápasmi!

Dnes vám ponúkame veľmi špeciálnu výzvu: vyriešiť rovnicu 9-2=3 iba pomocou 2 zápasy. IQ testy sú skvelým spôsobom, ako posúdiť schopnosť človeka riešiť problémy a robiť logické rozhodnutia.

IQ test - 9-2=3
IQ test

Táto hádanka je originálna, pretože žiada hráčov, aby premýšľali mimo rámca, aby našli správnu rovnováhu. Každý krok sa počíta a vy musíte nájsť najlepší možný kompromis, aby ste v hre uspeli! Máš 20 sekúnd nájsť riešenie, potom na svoje značky…

pripravený? Choď! Vyriešenie tejto rovnice nebude jednoduché, pretože si vyžaduje veľa premýšľania a prehľadu. Aby ste v tejto výzve uspeli, budete musieť použiť svoju logiku a kreativitu.

Pozorne sledujte každý detail, nájdite si čas na správne uvažovanie a snažte sa nájsť originálne riešenia. Toto je jediný spôsob, ako dosiahnuť riešenie v spravodlivom režime 20 sekúnd. Popustite uzdu svojej fantázii a využite príležitosť otestovať svoje zručnosti pri riešení problémov!

Riešenie výzvy

Všetkým zúčastneným blahoželáme a ďakujeme za ich angažovanosť v tejto výzve. Účasť na tomto type výzvy je veľmi populárna na sociálnych sieťach ako napr Facebook, instagrama veľa ďalších.

IQ test - 9-2=3 - návod
Riešenie

Riešenie výzvy je 6-3 = 3. Vyššie sme umiestnili obrázok, aby sme ďalej vysvetlili riešenie. Nezabudnite zdieľať túto stránku so svojimi priateľmi, aby mohli tiež vyriešiť výzvu!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: rovnicu je možné vyvážiť pohybom 2 zápaliek. Dokážete zistiť, ktoré z nich za menej ako 20 sekúnd?