IQ test: skúste vyriešiť túto matematickú a logickú hádanku za menej ako 60 sekúnd. 98% ľudí zlyhá!

Vitajte v novej výzve IQ! IQ testy sú skvelým spôsobom, ako otestovať svoju logiku a inteligenciu. Sú tiež veľmi obľúbené na sociálnych sieťach, pretože ponúkajú ľuďom zábavný a pútavý spôsob, ako zabiť čas a zároveň stimulovať ich neuróny.

Dnes vám ponúkneme hádanku, ktorá je obzvlášť náročná: 98 % ľudí ju nevyrieši za menej ako 60 sekúnd! Cieľ hry je jednoduchý: nájsť chýbajúce číslo v tejto logickej postupnosti. Na vyriešenie tejto úlohy máte jednu minútu. Ak ste pripravení, zhlboka sa nadýchnite a skúste to! Veľa šťastia!

IQ test: Aké číslo chýba v tejto logickej postupnosti?

Hľadáte podnetnú výzvu? Potom si otestujte svoje IQ pomocou dnešnej hádanky. IQ testy sú na sociálnych sieťach veľmi obľúbené a umožňujú hráčom otestovať svoje logické a matematické schopnosti. Musíte sa pozorne pozerať a sústrediť, aby ste našli chýbajúce číslo v tejto logickej postupnosti. Pri riešení týchto hádaniek je dôležité myslieť inak ako v bežných situáciách, takže sa nevzdávajte!

logická hádanka
IQ test: Aké číslo chýba v tejto logickej postupnosti?

Skúste vyriešiť matematickú a logickú hádanku za menej ako 60 sekúnd: 98% ľudí zlyhá!

Dnešná hádanka spočíva v nájdení chýbajúceho čísla v logickej postupnosti. Na vyriešenie tejto úlohy máte 60 sekúnd, tak vyskúšajte svoje schopnosti kritického myslenia! O správne riešenie u nás každý deň súťažia milióny hráčov, tak príjmite výzvu a príďte medzi nich!

Riešenie hádanky: našli ste správny výsledok?

Zaujíma vás, aké je chýbajúce číslo? Potom ešte chvíľu počkajte a zistite odpoveď. Gratulujeme všetkým účastníkom, ktorí prijali výzvu a pokúsili sa vyriešiť túto matematickú a logickú hádanku za menej ako 60 sekúnd. Tieto typy hádaniek sú veľmi populárne na sociálnych sieťach, najmä na Instagrame, Twitteri a Facebooku.

Odpoveď je 554!

Našli ste ju? Gratulujeme! Rad sa zostaví tak, že sa zdvojnásobí prvé číslo, potom sa odpočíta počet strán obrazca, ktorý bude obsahovať nové číslo, a tak ďalej. Ak ste túto úlohu úspešne vyriešili, patríte medzi 2 % ľudí, ktorí našli správne riešenie. Gratulujeme!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: skúste vyriešiť túto matematickú a logickú hádanku za menej ako 60 sekúnd. 98% ľudí zlyhá!