IQ test: treba pridať dve zápalky, aby bola rovnica 16-5×2=6 správna. Nájdeš riešenie za menej ako 40 sekúnd?

Intelektuálne výzvy sa stali veľmi populárnymi na internete a sociálnych sieťach. Hádanky, mozgové hry a logické výzvy uchvacujú milióny používateľov, ktorí chcú otestovať svoje kognitívne schopnosti a posilniť svoj mozog. Ste pripravení prijať výzvu? tu je a IQ test ktorý spočíva v riešení rovnice za menej ako 40 sekúnd: 16-5×2=6 len pridavam dva zápasy.

IQ test: Dokončite výzvu so zápalkami za menej ako 40 sekúnd!

THE IQ testy a hádanky sa stali veľmi obľúbenými nástrojmi na meranie inteligencie človeka. Pri tomto type výziev je zvyčajne cieľom použiť svoju logiku a koncentráciu na dokončenie úlohy. Je preto potrebné dobre sa sústrediť vyriešte rovnicu 16-5×2=6 za menej ako 40 sekúnd pridaním 2 zápaliek. Aby ste uspeli v tomto type výzvy, je dôležité dobre analyzovať situáciu a rýchlo nájsť riešenia.

IQ test - správne rovnice
IQ test – sprav rovnicu

V dome o my, musíme byť v strehu a držať emócie na uzde, aby sme sa nerozptyľovali. To nám nielen zrýchli čas riešenia, ale tiež nám to umožní získať uspokojivé výsledky zakaždým, keď čelíme IQ testu alebo hádanke.

Na zvládnutie IQ testu alebo hádanky je nevyhnutná koncentrácia. Vyžaduje si to dobre analyzovať situáciu a rýchlo nájsť riešenia. Musíte tiež zostať v strehu a kontrolovať svoje emócie, aby ste sa nenechali rozptyľovať. Toto je jediný spôsob, ako urýchliť čas riešenia a získať uspokojivé výsledky zakaždým, keď čelíte tomuto typu výzvy.

Riešenie výzvy

Vyriešili sme výzvu! Správna rovnica je 18-6×2=6, ako je znázornené na obrázku nižšie.

IQ test
Riešenie

Radi by sme sa poďakovali všetkým ľuďom, ktorí strávili čas hľadaním riešenia a ktorí prijali túto výzvu. Neváhajte a zdieľajte túto výzvu so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, aby ste ich trochu rozptýlili!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: treba pridať dve zápalky, aby bola rovnica 16-5×2=6 správna. Nájdeš riešenie za menej ako 40 sekúnd?