IQ test: vyrovnajte rovnicu presunutím iba 2 zápaliek. Myslíte si, že to zvládnete za menej ako 15 sekúnd?

IQ testy sú skvelým spôsobom, ako si otestovať svoje logické myslenie a schopnosť riešiť problémy. Tieto testy môžu byť dobrým spôsobom, ako zlepšiť svoju schopnosť rýchlo myslieť a nachádzať kreatívne riešenia problémov. Hádanky a výzvy sú na sociálnych sieťach veľmi obľúbené, pretože poskytujú používateľom vynikajúcu príležitosť otestovať sa navzájom.

Dnešnou hádankou dňa je vyrovnať rovnicu 19×77=96 presunutím iba 2 zápaliek. Zvládnete to za menej ako 15 sekúnd? Toto by mohol byť dobrý test vašej schopnosti rýchlo riešiť zložité problémy. Ste pripravení na túto výzvu?

IQ test: vyrovnajte rovnicu 19×77=96 presunutím iba 2 zápaliek

Tento IQ test je skvelým spôsobom, ako si precvičiť schopnosti riešiť problémy. Aby ste túto úlohu zvládli, musíte pozorne sledovať rovnicu a vymyslieť kreatívne riešenia, aby ste dosiahli rovnováhu čísel.

IQ test: Vyrovnajte rovnicu 19x77=96 presunutím iba 2 zápaliek
IQ test: Vyvážte rovnicu 19×77=96 presunutím iba 2 zápaliek

Musíme myslieť mimo rámca, aby sme našli správne riešenie, ktoré povedie k správnemu výsledku. Preto musíme sledovať každý detail a sústrediť sa, aby sme našli najlepšie možné riešenie. Nakoniec si musíme uvedomiť, že čas je obmedzený, čo môže spôsobiť ďalšie ťažkosti.

Tento typ testu je veľmi náročný a môže pomôcť precvičiť myseľ a kreativitu. Zvládnutie tejto úlohy si tiež vyžaduje dobrú koncentráciu a pozorné pozorovanie. Aby ste dospeli k správnemu výsledku, musíte si všímať každý detail rovnice.

Pri hľadaní kreatívnych a inovatívnych riešení musíte myslieť aj mimo rámca. Nakoniec je dôležité si uvedomiť, že čas je obmedzený, čo môže byť ďalším problémom, ktorý treba prekonať.

Odhaľme riešenie!

Našli ste riešenie? Sme si istí, že tí najbystrejší z vás ju nájdu za menej ako 15 sekúnd. Ak nie, nemajte obavy. Táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach, ako sú Twitter, Instagram a Facebook.

Je teda normálne, že nájdenie správneho riešenia trvá trochu dlhšie.
Pripravte sa nájsť riešenie!

Odhaľme riešenie!
Odhaľme riešenie!

Umiestnili sme obrázok, ktorý vysvetľuje, ako vyrovnať rovnicu 19×77=96 presunutím iba 2 zápaliek: 19+77=96, a to iba otočením zápaliek znaku „X“, čím sa zmení na „+“. Aký je teda váš záver? Úspešne ste dokončili túto výzvu?

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: vyrovnajte rovnicu presunutím iba 2 zápaliek. Myslíte si, že to zvládnete za menej ako 15 sekúnd?