IQ test: ženy často nájdu správny výsledok tejto hádanky skôr ako muži

Test QI - quelle est la valeur du nombre manquant dans cette série de nombres

Počas niekoľkých mesiacov, hádankyTHE myšlienkové hry a intelektuálne výzvy sú veľmi populárne na internete a sociálnych sieťach. Ak hľadáte výzvu, ktorá môže otestovať vašu inteligenciu a schopnosti riešiť problémy, potom je táto matematická hádanka určená práve vám!

Vaša úloha v tomto teste je jednoduchá: nájdite logiku výpočtu a vzťah medzi oblasťami obrázku, aby ste našli hodnotu chýbajúceho čísla. Ste pripravení prijať výzvu?

IQ testy sú vo všeobecnosti určené na testovanie schopnosti jednotlivca riešiť zložité problémy a nachádzať logické riešenia. Intelektuálne výzvy sa môžu pohybovať od matematických hádaniek cez mozgové hry až po sudoku.

IQ test: doplňte sériu čísel nájdením logiky

IQ testy a hádanky poskytujú výzvy logiky, ktoré umožňujú ľuďom zlepšiť ich kognitívne schopnosti. Účelom týchto hry je často identifikovať správne riešenie z problému.

IQ test – akú hodnotu má chýbajúce číslo v tomto rade čísel
IQ test

Musíme analyzovať informácie a identifikovať interakciu medzi rôznymi prvkami, aby sme našli odpoveď. Takouto výzvou môže byť IQ test, kde musíme nájsť logiku výpočtu a vzťah medzi oblasťami, aby sme našli hodnotu chýbajúceho čísla.

Kľúčom k úspechu je preto použitie adekvátnych stratégií a taktiky na vyriešenie prezentovaného problému. Ak dokážeme pochopiť problém a nájsť správnu odpoveď, potom môžeme získať osobné uspokojenie z našej schopnosti prekonať tento typ výzvy.

Riešenie IQ testu

Správna odpoveď je 30! Ďakujem všetkým, ktorí si našli čas, aby si polámali hlavu a našli správnu odpoveď.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Tu je detail logiky výpočtu:

  • 12+15=27,
  • 15+11=26,
  • 11+18=29
  • a 18+12=30

Tu sú operácie, ktoré boli potrebné na dosiahnutie tohto výsledku.

Neváhajte zdieľať túto výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach a povzbuďte svojich priateľov, aby sa pokúsili nájsť správnu odpoveď.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » IQ test: ženy často nájdu správny výsledok tejto hádanky skôr ako muži