IQ test: zvládnete túto náročnú úlohu za menej ako 55 sekúnd? Musíte presunúť 2 zápalky, aby bola rovnica správna

Dnes chceme otestovať vaše IQ a schopnosť riešiť hádanky. Táto úloha je pomerne náročná a na jej vyriešenie budete musieť rýchlo myslieť. Máme jednoduchú rovnicu 93-40=7, ktorú musíme zmeniť presunutím iba dvoch zápaliek. Cieľom je správne vyriešiť rovnicu za menej ako 55 sekúnd.

Testy IQ sú populárne už roky a často sa používajú na posúdenie kognitívnych schopností človeka alebo na meranie inteligencie. Tieto testy môžu zahŕňať matematické úlohy, sudoku a iné typy komplexných hádaniek, ktoré testujú logické a analytické schopnosti človeka.

IQ testy sú veľmi populárne aj na sociálnych sieťach a každý deň sa na nich uverejňuje množstvo výziev. Tieto výzvy môžu mať podobu hádaniek, hľadania pokladu alebo zručnostných hier. Ich cieľom je otestovať vašu schopnosť rýchlo a efektívne riešiť problémy.

Ste pripravení na túto náročnú výzvu? Presuňte len dve zápalky, aby ste rovnicu 93-40=7 vyriešili za menej ako 55 sekúnd a ukážte nám, čo dokážete!

Dnešná úloha: presunúť 2 zápalky tak, aby rovnica bola správna

Ste pripravení na túto náročnú výzvu? Potom je čas začať. Aby bola rovnica 93-40=7 správna, musíme ju upraviť presunutím iba dvoch zápaliek. Ak chcete úspešne absolvovať tento IQ test, musíte pozorne sledovať a rýchlo premýšľať o riešení.

IQ test: 93-40=7
Dnešná úloha: presunúť 2 zápalky tak, aby rovnica bola správna

Riešenie hádanky sa niekedy môže zdať ťažké. Musíte myslieť mimo rámca a hľadať kreatívne riešenia. Musíte sa tiež sústrediť na každý krok riešenia a všímať si detaily. Nakoniec nezabudnite, že na dosiahnutie správneho výsledku máte len 55 sekúnd!

Riešenie hádaniek je skvelý spôsob, ako stimulovať svoju myseľ a rozvíjať kreativitu. Pomôže vám tiež zlepšiť vaše schopnosti riešiť problémy a schopnosť prijímať racionálne rozhodnutia. Navyše je to zábava!

Preto si nájdite čas na pozorovanie a premýšľajte, kým začnete konať. Použite logické a analytické schopnosti, ktoré máte, aby ste rýchlo našli riešenie. Nezabudnite, že na splnenie tejto náročnej úlohy máte len 55 sekúnd.

Aké je riešenie našej výzvy?

Pravdepodobne sa pýtate, či ste našli správne riešenie. Nižšie sme uviedli obrázok, ktorý vysvetľuje naše riešenie. Skôr ako vám prezradíme riešenie, musíme povedať, že táto výzva je veľmi populárna na sociálnych sieťach, ako sú Facebook, Twitter a Instagram.

93-40=7 riešenie
Aké je riešenie našej výzvy?

Teraz je čas odhaliť riešenie. Museli sme zmeniť rovnicu 93-40=7 presunutím iba dvoch zápaliek, aby bola rovnica správna. Správna odpoveď je 97-90=7! Gratulujeme všetkým, ktorí našli správnu odpoveď! Nezabudnite sa o svoje skóre podeliť s priateľmi na rôznych sociálnych sieťach.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » IQ test: zvládnete túto náročnú úlohu za menej ako 55 sekúnd? Musíte presunúť 2 zápalky, aby bola rovnica správna