Je váš pozorovací zmysel vynikajúci? Otestujte si to teraz a nájdite 20 rozdielov za menej ako 50 sekúnd!

Vyskúšajte, či dokážete rozpoznať všetkých 20 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami za 50 sekúnd! Je to skvelý spôsob, ako otestovať svoju inteligenciu a pozorovací talent. Dokážete nájsť rozdiel medzi týmito dvoma obrázkami? V tejto aktivite uvidíte dva takmer rovnaké obrázky.

Vašou dnešnou úlohou je nájsť medzi nimi drobné rozdiely. Na prvý pohľad sa to môže zdať jednoduché, ale s časovým limitom 50 sekúnd sa budete musieť sústrediť. Túto úlohu môže vykonávať jedna osoba, niekoľko osôb alebo skupina. Niektorí hovoria, že tento typ aktivity je užitočný na rozšírenie zamerania a rozvoj pozorovacích schopností účastníkov.

Vizuálna výzva: Dokážete rozpoznať 20 rozdielov za 50 sekúnd?

Vizuálna výzva – obrázok.

Na obrázku hore je scéna pikniku v idylickej dedinke s krokodílom, koalou, kačkou, vtákom a klokanom. Kačka, koala a klokan sa chladia vo vani, zatiaľ čo druhý vták je vonku. Dokážete za 50 sekúnd rozpoznať 20 rozdielov medzi týmito dvoma obrázkami?

Spočiatku je ťažké nájsť všetky rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami, ale ak sa pozriete pozorne, začnú vynikať. Je to skvelý spôsob, ako si precvičiť mozog a na niekoľko minút sa sústrediť na obrázok.

Niektorí ľudia si rozdiely všimnú hneď, iní potrebujú trochu času, aby ich pochopili. Ako ste to dokázali? Ak ste našli aspoň 12 až 14 rozdielov, je to skvelé!

Vizuálny test: riešenie hry 20 rozdielov

Rozdiely medzi týmito dvoma obrázkami sú nasledovné:

nájsť rozdiely medzi 2 obrázkami - návod
Vizuálna výzva: riešenia – Obrázok: Pinterest/ Erica Sirotich

Podarilo sa vám nájsť všetky časové rozdiely?

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Vizuálna výzva » Je váš pozorovací zmysel vynikajúci? Otestujte si to teraz a nájdite 20 rozdielov za menej ako 50 sekúnd!