Láska a znovuzjednotenie: tieto znamenia zverokruhu sa tento víkend obrátia naruby

Víkend od 22. do 23. júla 2023 sľubuje, že bude bohatý na emócie a zmeny pre určité astrologické znamenia. Naozaj sa zdá, že vesmír plánoval veľké prekvapenia z hľadiska lásky a opätovného stretnutia. Zistite bez ďalšieho odkladu, ktorých dvoch znamení zverokruhu sa tieto prevraty týkajú a čo ich čaká počas tohto víkendu.

Znamenia zverokruhu ovplyvnené milostnými otrasmi

Počas víkendu od 22. do 23. júla 2023 zažijú dve znamenia zverokruhu nečakaný obrat v ich milostnom živote. Prvým dotknutým znakom je býkzatiaľ čo druhý je Strelec. Tieto dve astrologické znamenia preto musia byť pripravené prežívať silné emocionálne chvíle a vítať zmenu láskavo a otvorene.

Býk: láska a vášeň na stretnutí

Pre rodákov z Býka bude počas tohto víkendu stredobodom záujmu láska. Prítomnosť Venuše v ich znamení totiž ohlasuje dôležité stretnutia a pohlcujúce vášne. Nezadaní budú musieť dávať pozor na príležitosti, ktoré sa im naskytnú, pretože existuje veľká šanca, že do ich života vstúpi niekto výnimočný.

Prečítajte si tiež:   Spln v Baranovi 29. septembra 2023: 4 znamenia zverokruhu konečne prinesú veľké projekty k realizácii

Na druhej strane spriahnutý Býk uvidí, že sa ich vzťah posilní a upevní. Bude dôležité, aby si našli čas spolu a naplno využili tieto privilegované chvíle. Okrem toho komunikácia sľubuje, že je nevyhnutná, aby sa predišlo nedorozumeniam a veciam, ktoré zostali nevypovedané.

Tieto znamenia zverokruhu uvidia tento víkend svoj život naruby
Tieto znamenia zverokruhu uvidia tento víkend svoj život naruby

Strelec: nečakané stretnutia

Domorodci v znamení Strelca budú mať na druhej strane možnosť znovu sa spojiť s ľuďmi, ktorých už dlho nevideli. Toto stretnutie bude príležitosťou vynulovať počítadlá a začať odznova na pevných základoch. Pre niektorých Strelcov to môže byť dokonca oživujúca detská romanca alebo dávno stratené priateľstvo.

Toto opätovné stretnutie tiež prispeje k dôvere a hlbokým diskusiám. Strelci si však budú musieť dávať pozor, aby ich emócie nepremohli a zachovať si určitý odstup, aby sa nevrátili k chybám minulosti.

Rady na zvládnutie týchto astrologických otrasov

Aby ste čo najlepšie zažili tieto zmeny a naplno využili tieto príležitosti, tu je niekoľko tipov, ktoré by mali dodržiavať dotknutí Býci a Strelci:

 1. Buď trpezlivý: Avizované otrasy sa nestanú zo dňa na deň. Preto je nevyhnutné zostať trpezlivý a nechať veci prirodzene zapadnúť.
 2. Počúvanie: Či už ide o romantické stretnutia alebo stretnutia, bude nevyhnutné venovať pozornosť potrebám a očakávaniam toho druhého, aby sa vytvoril harmonický a vyvážený vzťah.
 3. Pusti : Tvárou v tvár týmto zmenám je možné, že sa objavia určité obavy alebo obavy. Preto je dôležité opustiť tieto pocity a prijať ich bez posudzovania.
 4. Vychutnať si chvíľu : Tieto prevraty sú toľkými príležitosťami zažiť intenzívne a nezabudnuteľné chvíle. Využite to naplno a vychutnajte si každý okamih.
Prečítajte si tiež:   3 astrologické znamenia, ktoré budú najúspešnejšie v týždni od 25. septembra do 1. októbra 2023

Vplyv na iné znamenia zverokruhu

Ak budú Býk a Strelec hlavnými hviezdami tohto astrologického víkendu, faktom zostáva, že niektoré účinky týchto prevratov môžu pocítiť aj ostatné znamenia zverokruhu. Energie prítomné počas tohto obdobia budú môcť viac-menej priamo ovplyvňovať domorodcov iných znamení. Tu je prehľad možných dôsledkov každého z nich:

 • Ram : Baran môže byť vo svojom sentimentálnom živote postavený pred dôležité rozhodnutia a bude sa musieť rozhodnúť medzi rozumom a vášňou.
 • Blíženci: Blíženci si budú musieť dávať pozor, aby neuviazli v povrchných vzťahoch a uprednostňovali úprimné a hlboké putá.
 • Rakovina: Domorodci z Raka sa budú môcť spoľahnúť na svoju intuíciu, ktorá ich bude viesť v milostných a vzťahových rozhodnutiach.
 • lev: Levy budú mať príležitosť zažiariť v spoločnosti a spoznať nových ľudí, ktorí by mohli byť z dlhodobého hľadiska zaujímaví.
 • Panna: Panny budú musieť byť náročné, keď budú čeliť priateľským alebo romantickým žiadostiam a vyhnúť sa nástrahám manipulácie.
 • Zostatok: Váhy môžu cítiť potrebu nájsť si čas pre seba a zhodnotiť svoje minulé a súčasné vzťahy.
 • Škorpión: Škorpióni sa môžu spoľahnúť na svoju prirodzenú charizmu pri zvádzaní a priťahovaní pozornosti ľudí, ktorí pravdepodobne zdieľajú ich hodnoty a túžby.
 • Kozorožec: Kozorožci si budú musieť dávať pozor na pracovné príležitosti, ktoré sa im v tomto období môžu naskytnúť a ktoré by mohli ovplyvniť ich sentimentálny život.
 • Vodnár: Vodnári možno budú musieť urobiť ťažké rozhodnutia medzi láskou a priateľstvom a budú musieť starostlivo zvážiť klady a zápory.
 • Ryby: Ryby sa môžu spoľahnúť na svoju citlivosť a intuíciu, aby úspešne zvládli zákruty lásky a opätovného stretnutia.
Prečítajte si tiež:   Toto znamenie čínskeho zverokruhu je najcharizmatickejšie zo všetkých: nikto mu neodolá!

Víkend od 22. do 23. júla 2023 sľubuje, že bude pre rodákov z Býka a Strelca bohatý na emócie a otrasy. Či už ide o lásku alebo opätovné stretnutie, ten druhý sa bude musieť pripraviť na prijatie zmien s otvoreným srdcom a pokojnou mysľou.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Láska a znovuzjednotenie: tieto znamenia zverokruhu sa tento víkend obrátia naruby