len géniovia dokážu nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd. Dokážete to?

Tento matematický test sa môže zdať na prvý pohľad ťažký, ale sľubujeme, že sa dá vyriešiť! Pozrite si vysvetlenie a riešenie nižšie.

Ak ste matematik, pravdepodobne nájdete odpoveď za menej ako 20 sekúnd. Ale tým z nás, ktorí nie sú takí nadaní, môže trvať trochu dlhšie, kým nájdu odpoveď.

Dokážete túto rovnicu vyriešiť za menej ako 20 sekúnd?

Považujete sa za dobrý v matematike ? Radi riešite hádanky? Ak áno, skúste túto matematickú rovnicu. Použite logické uvažovanie, aby ste zistili, či dokážete rozlúštiť kód. Ak vám tento druh výpočtu vyhovuje, vyskúšajte oveľa ťažšia hádanka ?

Tento matematický kvíz sa nedávno objavil na internete

Hádanky sú náročné hlavolamy, ktorých riešenie si vyžaduje zamyslenie. Hádanky vám pomôžu myslieť inak ako v bežných situáciách a odomknúť potenciál vašej mysle. Jedna z najnovších hádaniek na sociálnych sieťach zamotala hlavu mnohým ľuďom.

Tu je rovnica, ktorú vyriešite za menej ako 20 sekúnd.

test iq
test iq

Tip: Kľúčom k vyriešeniu tohto problému je nesnažiť sa komplikovať si život. Sme tu, aby sme si precvičili mozog, ale sme tu aj preto, aby sme si neublížili na hlave.

Riešenie tejto matematickej úlohy

Ak sa stále trápite, vyriešili sme pre vás hádanku. Je to skvelý spôsob, ako si overiť svoj pozorovací talent a zistiť, či máte zmysel pre detail. Ak stále nerozumiete, obrázok vám lepšie vysvetlí riešenie.

Riešenie tejto matematickej úlohy
Riešenie tejto matematickej úlohy

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » len géniovia dokážu nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd. Dokážete to?