Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd

Dnes vám prinášame výzvu, ktorú dokážu géniovia vyriešiť za pár sekúnd a preverí váš um! Toto je hádanka so zápalkami na vyváženie, ktorého rovnica je 1+2+3+8=21. Len tí najbystrejší dokážu vyriešiť túto otázku za menej ako 15 sekúnd. Ak ste pripravení na výzvu, sledujte nás!

IQ testy sú skvelým spôsobom, ako otestovať svoju inteligenciu a zistiť, kde sú vaše schopnosti. Hádanky a iné výzvy boli vždy obľúbené u ľudí, ktorí radi súťažia s ostatnými v hrách na posilnenie mozgu.

Tieto hádanky sú často zdieľané na sociálnych sieťach a môžu mať podobu mentálnych výpočtov alebo logických výziev s geometrickými tvarmi.

IQ test: vyvážte rovnicu pohybom jednej zápalky

Hľadáte novú výzvu? Máme to, čo potrebujete! Dnes vám ponúkame nasledujúcu hádanku: 1+2+3+8=21.

IQ test - 1+2+3+8=21
IQ test

Táto hádanka je ideálna na testovanie vašej inteligencie a tí najbystrejší z vás ju môžu vyriešiť v priebehu niekoľkých sekúnd. Ale pozor! Môžete sa len pohybovať jediný zápasa máte len 15 sekúnd nájsť riešenie. Takže ste pripravení prijať výzvu?

Dosiahnutie hádanky vyžaduje inteligenciu a kreativitu. Venujte veľkú pozornosť každej položke, aby ste rýchlo našli riešenie. Nájdite si čas na pozorovanie a sústreďte sa, aby ste túto výzvu vyriešili len za 15 sekúnd. Sme presvedčení, že túto výzvu dokážete prijať, preto už neváhajte a skúste šťastie!

Riešenie výzvy

Účastníkom blahoželáme a ďakujeme za aktívnu účasť na tejto výzve. Tieto typy výziev sú veľmi populárne na sociálnych sieťach ako Twitter a Facebook, takže sme radi, že ste hrali. Riešením je 7+2+3+8=21. Nižšie sme vám poskytli obrázok na podrobnejšie vysvetlenie riešenia.

IQ test - 1+2+3+8=21 - návod
Riešenie

Ešte raz vám ďakujem, že ste si zahrali túto výzvu a našli správnu odpoveď!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Na vyrovnanie rovnice je potrebné posunúť iba jednu zhodu, ale ktorá? Iba géniovia prejdú týmto IQ testom za menej ako 15 sekúnd