Najkrutejšie čínske znamenia zverokruhu a ich hrozivá povaha!

Prečo máme radi zvieratá zo zverokruhu? Pretože niektoré čínske znamenia sú jednoducho neznesiteľné! Odkryjte temné tajomstvá a podstatu týchto krutých bytostí, ktoré nám prinášajú nepríjemnosti a zároveň fascinujú!

V čínsky horoskopkaždý jednotlivec je zastúpený jedným z dvanástich zvierat ktoré tvoria tento mystický beštiár. Každé zvieratko má svoje Vlastnosti a tým ovplyvňuje náš každodenný život, naše povahové črty, naše pracovné schopnosti a naše romantické vzťahy. Zatiaľ čo niektoré znamenia sú zbožňované za to, že sú silné, teplé alebo charizmatické, iné majú temnejšie stránky. V tomto článku upozorníme na najhoršie znamenia čínskeho zverokruhu a čo ich robí tak krutými.

Drak: Hrdý a dominantný

Byť jedným z najcharakteristickejších znakov čínsky lunárny kalendárDrak je často prezentovaný ako bytosť mocný a zvodný. Jeho veľká arogancia a túžba dominovať sa však môžu ukázať ako nebezpečné. Osoba narodená v tomto znamení má veľké ambície a nebude váhať rozdrviť tých, ktorí im stoja v ceste k dosiahnutiu ich cieľov. Môže mať tiež tendenciu manipulovať so svojím okolím, aby uspokojila svoje vlastné túžby.

Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!

Draci v romantických vzťahoch

V láske sa Drak potrebuje cítiť obdivovaný a rešpektovaný, aby sa cítil naplnený. Dokáže byť veľmi žiarlivý a majetnícky, čo môže viesť k búrlivým vzťahom.

Draci v práci

V práci je Drak prirodzeným vodcom a nie je ľahké akceptovať, že ho niekto iný prevyšuje alebo mu velí. So svojimi kolegami je často považovaný za drsného a náročného.

Tiger: nepredvídateľný a nahnevaný

Považuje sa za jeden z najsilnejších znakov čínsky horoskop, Tiger je zviera s pôsobivou a fascinujúcou prítomnosťou. Táto sila však skrýva aj impulzívnu povahu a vrtošivý.

Premenlivý charakter tohto zvieraťa môže spôsobiť každodenné problémy a poškodiť vzťahy. V ťažkých časoch má tiger tendenciu konať bez rozmýšľania a môže prejaviť veľký hnev. Jeho intenzívna osobnosť a ohnivý temperament z neho robia znamenie schopné zlomyseľných výbuchov, keď je rozrušený.

Tigre v romantických vzťahoch

V láske je Tiger tiež veľmi vášnivý a ochranársky voči svojej polovičke. Napätia a konflikty sú časté, pretože toto zviera vyžaduje veľa miesta a ťažko odkladá svoje pudy. Láska k tigrovi musí byť silná a poznamenaná mnohými znakmi náklonnosti, aby prežila.

Prečítajte si tiež:   Dve astrologické znamenia sa tento týždeň pripravujú na silné emócie a prekvapivé obraty!

Tigre v práci

V práci je Tiger bojovné zviera, ktoré sa nebojí prijať výzvy. Na druhej strane, jeho veľká impulzivita sa s ním môže pohrať a pokaziť jeho profesionálne vzťahy.

Najhoršie čínske znamenia zverokruhu a to, čo ich robí tak krutými!
Najhoršie čínske znamenia zverokruhu a to, čo ich robí tak krutými!

Had: prefíkaný a úskočný

Had, univerzálny symbol prefíkanosti a niekedy dokonca zla, je vo svete často považovaný za zlé znamenie. čínsky horoskop. Tento magnetizmus a táto schopnosť prekĺznuť všade dáva Hadovi auru tajomstva a mimoriadnu príťažlivosť k tajomstvám.

Stáva sa však, že ľudia narodení v tomto znamení sa prejavujú ako machiavelisti a manipulatívni, aby dosiahli svoje ciele.

Hady v romantických vzťahoch

V srdcových záležitostiach je had rodený šarmant, ale aj veľmi majetnícky a žiarlivý. Láska môže byť silná, ale musí zostať diskrétna; v opačnom prípade riskuje, že v partnerovi vzbudí obavy alebo nedôveru.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Hady v práci

V kancelárii Had vyniká v umení manipulácie, aby vyliezol po rebríku bez toho, aby na seba upozornil. To ho však môže viesť aj k nelojálnemu a klamlivému správaniu voči kolegom.

Kohút: hrdý a egocentrický

Kohút je zviera, ktoré je rado na svetle a svieti pred ostatnými. Veľmi istý sám sebou, toto znamenie čínsky horoskop môže byť niekedy príliš domýšľavý, až sa stáva arogantným a blahosklonným.

Kohúti v romantických vzťahoch

V láske má kohút veľké sebavedomie, ktoré sa však niekedy môže premeniť na sebauspokojenie a viesť k autoritárskemu alebo narcistickému správaniu. U svojich partneriek často hľadá dokonalosť a nebude váhať im prednášať, ak nespĺňajú jeho veľmi vysoké očakávania.

Kohúti v práci

V práci má Kohút tendenciu rázne sa presadzovať, aby vyčnieval od svojich konkurentov. Žiaľ, môže to viesť ku konfliktom a profesionálne vyvolávať negatívne reakcie svojho okolia.

Ak má každé čínske astrologické znamenie svoje tiene a slabiny, treba mať na pamäti, že človeka nemôžeme zredukovať na jeho totemové zviera. Astrálne vplyvy sú zložité a rozmanité, rovnako ako samotná ľudská prirodzenosť. Nezabúdajme, že všetci sme obdarení schopnosťou vybrať si svoju cestu a ovplyvňovať svoj osud svojimi činmi a zámermi.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Najkrutejšie čínske znamenia zverokruhu a ich hrozivá povaha!