Najšťastnejšie zamilované čínske astrologické znamenia 7. – 8. októbra 2023 všetko rozžiariať!

Vychutnajte si nevšedný víkend plný lásky v októbri 2023 so šťastnými čínskymi astrologickými znameniami

Mesiac október je často spájaný s prechodom z leta do zimy a znamená čas zmien. No pre niektoré čínske astrologické znamenia bude tento mesiac synonymom dobrých správ aj z hľadiska lásky. Tento článok prezrádza, ktoré čínske astrologické znamenia budú mať počas víkendu 7. až 8. októbra 2023 najviac šťastia v láske.

Vášeň sa pozýva k drakovi

Silný a okázalý drak zažije počas tohto víkendu v októbri 2023 obnovenú energiu lásky. Zúrivo nezávislý a plný sebavedomia, prirodzene púta pozornosť ostatných. Odteraz cítil, že jeho čaro pôsobí na viacerých záujemcov o jeho spoločnosť. Jeho potenciálne výdobytky však budú musieť byť pripravené nasledovať jeho zbesilé tempo, pretože nie je muž (alebo žena), aby sa uspokojil s jednoduchým a monotónnym vzťahom.

Prečítajte si tiež:   Astrologické znamenia, ktoré čakajú neočakávané príjmy: Kto sa teší na finančný príval budúci týždeň?

Krysa a drak: alchýmia, ktorá vedie k stretnutiam

Ak si potkana a draka často spájame ako ideálnych obchodných partnerov, je zrejmé, že ich vzájomné dopĺňanie môže viesť k pozoruhodnému romantickému porozumeniu. Potkan ponúka stabilitu, ktorú Drak potrebuje na nasmerovanie svojich ambícií, zatiaľ čo spontánnosť Draka stimuluje dobrodružnú a podnikavú stránku Potkana. Tento víkend v októbri 2023 by sa tieto dve znamenia mohli spojiť a vytvoriť veľmi šťastný zamilovaný pár.

Najšťastnejšie zamilované čínske astrologické znamenia cez víkend od 7. do 8. októbra 2023
Najšťastnejšie zamilované čínske astrologické znamenia cez víkend od 7. do 8. októbra 2023

Romantizmus v centre pozornosti v Opici

Astrologické znamenie Opice odloží svoje obvyklé huncútstva, aby sa sústredilo na hľadanie skutočnej lásky počas tohto mimoriadne priaznivého víkendu pre sentimentálne stretnutia. Ukáže sa vo svojom najlepšom svetle, zvádza svojou živosťou, duchovnosťou a zmyslom pre komunikáciu. Toľko aktív, ktoré mu umožnia stretnúť človeka, s ktorým bude chcieť vybudovať skutočný príbeh.

Prečítajte si tiež:   Dve astrologické znamenia sa tento týždeň pripravujú na silné emócie a prekvapivé obraty!

Had: ten, ktorý si vybralo srdce opice?

Keď Opicu stretne hada, ktorý je vnímaný ako tajomný a očarujúci, je neodolateľne priťahovaný týmto fascinujúcim aspektom. Ak opica rozmiestni všetky svoje poklady zvádzania, mohla by rozbiť hadovu ulitu a presvedčiť ho, aby mu dôveroval. Víkend od 7. do 8. októbra 2023 sľubuje krásne chvíle pre tieto dve znamenia, ktoré, ak budú pripravené zbaviť sa svojich predsudkov, môžu zažiť vášnivý a hlboký vzťah.

Neha a úprimnosť pre Psa

Pes, zvyčajne nie príliš demonštratívny v láske, si počas tohto kľúčového víkendu vyvinie neuveriteľnú schopnosť vyjadrovať svoje city a byť pozorný k potrebám svojho partnera. Zažije skutočnú metamorfózu, ktorá ho urobí neodolateľným v očiach iných astrologických znamení.čo z neho robí ideálnu voľbu pre trvalý a plnohodnotný vzťah.

Ovečka alebo prasa: ktorá si získa psie srdce?

Ovca a prasa sú dvaja vážni uchádzači o dobytie srdca Psa počas tohto víkendu v októbri 2023. S tým druhým majú skutočne spoločné vlastnosti, ako je neha, altruizmus a citlivosť. Bez ohľadu na znamenie, ktoré si Psík vyberie, zdá sa, že jeho romantický vzťah sa bude niesť v znamení dôvery, vzájomného rešpektu a spoluúčasti.

Prečítajte si tiež:   Vodné znamenia môžu očakávať obrovské šťastie od júna!

Romantické dobývanie kohúta fascinuje

Počas víkendu 7. až 8. októbra 2023 by mohol Kohút stretnúť svoju spriaznenú dušu. Odhodlaný, zvodný a vášnivý je pripravený urobiť všetko pre to, aby upútal pozornosť toho, koho miluje. Musí si však dávať pozor, aby nebol príliš naliehavý, inak vystraší ľudí, ktorých chce zviesť.

Kôň, dobrodruh pre Kohúta?

Začínajúca náklonnosť medzi týmito dvoma znameniami by mohla inšpirovať kohúta, aby vydal zo seba to najlepšie, aby dokázal, že môže byť ideálnym milencom. Kôň a kohút skutočne zdieľajú divokú impulzívnosť, ktorá ich vedie k vášnivým dobrodružstvám, ďaleko od každodennej monotónnosti.

Októbrový víkend 2023 sľubuje, že bude plný prekvapení pre čínske astrologické znamenia, ktoré majú šťastie v láske. Ak sa medzi týmito profilmi poznáte, prečo nevyužiť príležitosť a neodvážiť sa vyjadriť svoje pocity alebo dať šancu tým, ktorí sa snažia dobyť vaše srdce?

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Najšťastnejšie zamilované čínske astrologické znamenia 7. – 8. októbra 2023 všetko rozžiariať!