Nový mesiac 17. júla 2023 v rakovine: Vzťahy s týmito znameniami zverokruhu budú prekvitať

Tam nový mesiac je vždy vhodný čas začať niečo nové, a to 17. júla 2023 Rakovina nie je výnimkou. Presnejšie povedané, tento nový mesiac bude mať veľmi pozitívny vplyv na romantické vzťahy troch znamení zverokruhu: Raka, Škorpióna a Rýb. Pozrime sa podrobne, ako tento nový mesiac ovplyvní ich milostný život.

Rak, hlboko citlivé vodné znamenie

THE Rakovina je vodné znamenie, ktorému vládne Mesiac, čo mu dodáva veľkú citlivosť, hlboké emócie a rozvinutú intuíciu. Raci sú tiež známi tým, že sú veľmi naviazaní na svoju rodinu a korene a vo svojom živote hľadajú emocionálnu istotu.

Nov 17. júla 2023 v Rakovi
Nov 17. júla 2023 v Rakovi

Ako ovplyvní nový mesiac v Rakovi lásky Raka?

Počas tohto obdobia budú lunárne energie obzvlášť prospešné pre ľudí narodených v znamení Raka. Nový mesiac v Rakovi totiž vyvolá zosilnenie emócií, čo umožní domorodcom tohto znamenia lepšie prejaviť svoje city a posilniť svoje putá s partnerom.

Prečítajte si tiež:   3 astrologické znamenia, ktoré budú najúspešnejšie v týždni od 25. septembra do 1. októbra 2023

Tento nový mesiac navyše poskytne priaznivú klímu pre rozvoj nových romantických vzťahov pre slobodných Rakov. Ľudia tohto znamenia tak budú mať väčšie sebavedomie a budú otvorenejší k zoznamovaniu, čím sa zvýšia ich šance na nájdenie lásky.

Škorpión, vášnivé a tajomné vodné znamenie

THE Škorpión je ďalším vodným znamením, ktorému vládne planéta Mars a Pluto, čo mu dodáva intenzívnu, vášnivú a tajomnú osobnosť. Domorodci Škorpióni sú často vnímaní tak, že je ťažké ich identifikovať, ale majú tiež veľkú schopnosť hlboko a úprimne milovať.

Aké zmeny prinesie nový mesiac v Rakovi do milostného života Škorpiónov?

Tento nový mesiac v Rakovi bude mať veľmi priaznivý vplyv na lásky Škorpiónov. Umožní im totiž lepšie porozumieť svojim emóciám a ľahšie ich prejaviť, čo výrazne uľahčí komunikáciu s partnerom. Škorpióni tak budú môcť slobodne hovoriť o svojich túžbach, obavách a snoch, čo posilní spoluúčasť v páre.

Navyše toto obdobie bude priaznivé aj pre slobodných Škorpiónov, ktorí sa chcú s niekým stretnúť. Nový mesiac v Rakovi im pomôže ukázať svoju najlepšiu stránku, čím upúta pozornosť potenciálnych partnerov.

Prečítajte si tiež:   Toto znamenie čínskeho zverokruhu je najcharizmatickejšie zo všetkých: nikto mu neodolá!

Ryby, empatické a romantické vodné znamenie

THE Ryby sú posledným vodným znamením zverokruhu a vládne im Neptún, planéta snov, predstavivosti a spirituality. Domorodci z Rýb sú známi svojou empatiou, citlivosťou a romantizmom, no môžu byť ľahko zranení pre svoju vysokú emocionalitu.

Ako prospeje milovníkom Rýb nový mesiac v Rakovi?

Nový mesiac v Rakovi prinesie Rybám emocionálnu vzpruhu, čo im umožní jasnejšie prejaviť svoje pocity a lepšie porozumieť pocitom svojho partnera. Toto obdobie bude teda naklonené vyznaniam lásky a romantickým gestám a posilní tak puto vo dvojici.

Tento nový mesiac však bude tlačiť aj na Ryby, aby boli náročnejšie, pokiaľ ide o romantické vzťahy. Budú sa snažiť prežiť hlboký a úprimný milostný príbeh a nebudú váhať ukončiť vzťah, ak nesplní ich očakávania.

Ostatné znamenia zverokruhu a nový mesiac v Rakovi

Hoci je tento nový mesiac obzvlášť priaznivý pre vodné znamenia, bude mať pozitívny vplyv aj na romantické vzťahy iných znamení zverokruhu, najmä pokiaľ ide o komunikáciu, pochopenie emócií a vzájomnú podporu.

  • Ram : tento nový mesiac prinúti Barana, aby bol pozornejší k potrebám svojho partnera a lepšie vyjadroval svoje vlastné emócie.
  • Býk: obdobie bude priaznivé na posilnenie emocionálnej stability páru, ako aj na diskusiu o dôležitých témach, akými sú plány do budúcnosti.
  • Blíženci: Blíženci budú povzbudzovaní, aby viac komunikovali so svojím partnerom a prejavovali viac empatie vo svojom romantickom vzťahu.
  • lev: Levy sa budú musieť naučiť ovládať svoju pýchu a byť pred partnerom zraniteľnejšie, aby posilnili svoje sentimentálne puto.
  • Panna: nový mesiac v Rakovi pomôže Pannám menej odsudzovať a viac chápať svojho partnera.
  • Zostatok: Váhy budú vedené k hľadaniu väčšej rovnováhy vo svojom páre, pričom budú klásť rovnakú dôležitosť ako na blaho svojho partnera.
  • Strelec: Strelci sa budú musieť naučiť počúvať svoje srdcia a nasledovať svoju intuíciu, namiesto toho, aby sa držali iba logiky a rozumu.
  • Kozorožec: toto obdobie bude priaznivé pre Kozorožcov, ktorí si želajú upevniť svoj romantický vzťah rozvíjaním lepšej komunikácie a väčšej spoluúčasti s partnerom.
  • Vodnár: Vodnári sa budú musieť naučiť zvládať svoje emócie zdravším spôsobom a byť láskavejší k svojmu partnerovi.
Prečítajte si tiež:   Tu sú 3 čínske astrologické znamenia, ktoré by mohli v októbri 2023 zarobiť veľa peňazí

Nový mesiac 17. júla 2023 v Rakovi bude znamenať pozitívny zlom v milostnom živote mnohých znamení zverokruhu. Najmä domorodci z vodných znamení uvidia vďaka tomuto nebeskému vplyvu rozkvitnúť a posilniť svoj romantický vzťah.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Nový mesiac 17. júla 2023 v rakovine: Vzťahy s týmito znameniami zverokruhu budú prekvitať