Nový mesiac 20. februára 2023: tieto 3 znamenia prejdú veľkými ťažkosťami!

20. februára 2023 bude Mesiac vo fáze Nový mesiac. Toto zarovnanie planét bude mať nepochybne značný vplyv na príslušné 3 astrologické znamenia. Aké sú však tieto účinky? Čo je vlastne astrológia?

Astrológia je umenie aj veda. Pozostáva z pozorovania a interpretácie vplyvov nebeských objektov na človeka a jeho osud. Štúdiom súčasného a budúceho umiestnenia planét a Mesiaca môžeme predpovedať udalosti, ktoré nastanú.

Skutočne, každá planéta má svoje vlastné žiarenia, svoju vlastnú vibráciu, ktorá sa kombinuje s inými a vytvára rôzne konfigurácie. Tieto konfigurácie priamo ovplyvňujú aspekty nášho života: láska, práca, peniaze… A nie náhodou tomu hovoríme „energia“!

astrológia - nový mesiac 20.2.2023 negatívny
Astrológia: nový mesiac 20. februára 2023 negatívny

Takže 20. februára 2023 toto Nový mesiac, bude znamenať významnú zmenu pre určité astrologické znamenia. Takže, akými ťažkosťami prejdú? Buďte pozorní!

Podľa astrológie umiestnenie planét priamo ovplyvňuje aspekty nášho života. 20. februára 2023 bude Nový mesiac znamenať významnú zmenu pre určité astrologické znamenia. Akými ťažkosťami budú musieť prejsť? Ak sa chcete dozvedieť viac, nenechajte si ujsť tento článok!

Strelec (22. 11. – 21. 12.): Strata sebavedomia

znamenie zverokruhu Strelec
©123rf

THE Strelec je ovplyvnená pocitom veľkej profesionálnej demotivácie a straty sebaúcty. Môže ho zaplaviť úzkosť a smútok, čo mu bráni plne investovať do svojich projektov.

Tieto negatívne pocity môžu mať vplyv aj na jeho vzťahy s ostatnými. Je však dôležité, aby sa Strelci snažili držať hlavu vysoko a pamätali si, že toto ťažké obdobie časom pominie.

Blížencov (21. mája – 21. júna) čakajú krušné chvíle

Znamenie zverokruhu Blíženci
©123RF

Počas Nového mesiaca 20. februára sa Blíženci môžu očakávať obdobie, keď ich vzťahy s blízkymi nebudú najľahšie. Únava a podráždenosť môžu byť obzvlášť silné a budú musieť byť veľmi opatrní, ako oslovujú tých, ktorých milujú.

Je dôležité dopriať si čas na odpočinok a robiť relaxačné aktivity, aby ste predišli zhoršeniu situácie. Zdravý životný štýl je preto nevyhnutný na bezproblémové prekonanie tohto náročného obdobia.

Panna, znamenie, ktoré sa odvracia od veľkých plánov (23. augusta – 22. septembra)

Znamenie zverokruhu Panna
©123RF

Domorodci z astrologického znamenia o panenský prežívajú ťažké obdobie. Tento Nov Mesiaca spôsobí, že urobia krok späť a spochybňujú svoje ambície. Momentálne sa nemusia zaviazať k veľkým projektom s rizikom, že stratia všetko.

U Panny môže nastúpiť veľká profesionálna demotivácia a strata sebavedomia. Je dôležité, aby sa ušetrili a našli si čas pre seba, aby sa vyhli prílišnej únave, ktorá by mala dopad na ich vzťahy s blízkymi.

Chceli by sme sa poďakovať všetkým čitateľom za podporu a čas strávený čítaním tohto článku. Veľmi si vážime vašu prítomnosť a dúfame, že vás tento obsah obohacuje. Ak sa vám článok páčil, budeme vďační, ak ho budete zdieľať so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Nový mesiac 20. februára 2023: tieto 3 znamenia prejdú veľkými ťažkosťami!