Optická ilúzia: dokážete spozorovať kohúta, sliepku a 3 kurčatá ukryté v tomto strome za menej ako 30 sekúnd?

Máte radi vizuálne testy a optické ilúzie? Potom je táto vizuálna výzva pre vás! Na tomto obrázku je to ilustrácia stromu, v ktorom je možné rozlíšiť rôzne tvary. Misia, ktorá vám bola pridelená, ak ju prijmete, je jednoduchá (alebo nie): musíte ju nájsť kohúttam kura a tri kurčatá ktoré splynú s konármi za menej ako 30 sekúnd.

Vizuálne výzvy sú veľmi obľúbené a umožňujú skvelý čas zábavy a oddychu. Otestujú aj vašu schopnosť pozorovať a sústrediť vašu pozornosť na daný predmet alebo obrázok. Optické ilúzie sú skvelým spôsobom, ako stimulovať mozog, aby zlepšil svoje kognitívne schopnosti.

Tak čo, ste pripravení prijať túto výzvu? Skúste teda nájsť kohúta, sliepku a tri kuriatka ukryté v tomto strome za menej ako 30 sekúnd!

Optická ilúzia: dokážete spozorovať kohúta, sliepku a 3 kurčatá ukryté v tomto strome za menej ako 30 sekúnd?

Vašou úlohou je nájsť kohúta, sliepku a tri kurčatá ukryté na strome. Máte len vy 30 sekúnd na dokončenie tohto testu. Je potrebné pozorovať a sústrediť sa na nezvyčajné detaily, pretože len tak ľahko nenájdete všetky zvieratká, ktoré sa skrývajú. Nezabudnite, že sú veľmi dobre maskované!

vizuálna výzva - nájdite 4 hydinu ukrytú v tomto strome
Optická ilúzia

Aby ste uspeli v tejto vizuálnej výzve, budete si musieť nájsť čas a dôkladne sa pozrieť na každú časť stromu, aby ste identifikovali všetko, čo sa líši od ostatných prvkov a hľadať zvieratá. Tak čo, ste pripravení na výzvu?

Ak chcete prejsť týmto vizuálnym testom, budete musieť preukázať kreativita a zvýšená ostražitosť. Musíte sa dôkladne pozrieť na každú časť stromu, aby ste našli ukrývajúce sa zvieratá. Musíme dodržiavať všetko, čo je mimoriadny, pretože tieto zvieratá sú veľmi dobre maskované. Tak čo, ste pripravení na výzvu? Pozývame vás na cvičte svoju myseľ a predstavivosť aby ste to vyriešili za menej ako 30 sekúnd!

Všetkým zúčastneným gratulujeme!

Chceli sme vedieť, či sa vám podarilo nájsť riešenie vizuálnej výzvy, a sme radi, že viacerí z vás ju úspešne vyriešili! Ale pre tých, ktorí potrebujú trochu pomôcť, sme nahrali obrázok kde položky boli zvýraznenéaby každý našiel odpoveď.

vizuálna výzva - nájdite 4 hydinu ukrytú v tomto strome - riešenie
Riešenie

Chceli by sme sa poďakovať každému z účastníkov za nadšenie a čas strávený pri tejto výzve. Neváhajte a zdieľajte túto výzvu okolo seba zdieľaním na sociálnych sieťach so svojou rodinou a priateľmi.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Vizuálna výzva » Optická ilúzia: dokážete spozorovať kohúta, sliepku a 3 kurčatá ukryté v tomto strome za menej ako 30 sekúnd?