Otestujte si svoje IQ tak, že sa pokúsite nájsť riešenie tejto hádanky so zhodami za menej ako 35 sekúnd

Máte na to, aby ste prešli IQ testom so zhodami? Ak ste pripravení na túto výzvu, máme pre vás perfektnú hádanku! Dnes otestujeme vašu vynaliezavosť a pokúsime sa vyriešiť túto hádanku: 12-5 = -1. Vašou úlohou je nájsť riešenie za menej ako 35 sekúnd pomocou hry zápasov.

IQ testy sú veľmi obľúbeným a presným spôsobom merania inteligenčného kvocientu človeka. Tieto testy často obsahujú otázky alebo hádanky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí, ktoré testujú vašu schopnosť logicky a rýchlo myslieť. Hádanky sú tiež veľmi obľúbené na sociálnych sieťach, pretože môžu byť zábavné a náročné.

Urobte si hlavolam a zabavte sa pri riešení našej hádanky 12-5 = -1. Použite zápalky, aby ste zistili problém a zistite, či môžete nájsť riešenie za menej ako 35 sekúnd!

Otestujte si svoje IQ pomocou tejto hádanky: Vyvážte 12-5=-1 presunutím 2 zápaliek

IQ test - 12-5=-1
IQ test so zápalkami

Vždy ste snívali o tom, že dokážete, aký ste šikovný? Príďte a prijmite našu výzvu a zistite, či ste schopní vyriešiť hádanku 12-5 = -1 za menej ako 35 sekúnd pomocou sady zápasov.

Tento hlavolam je založený na logických princípoch, no veľmi sa líši od klasických IQ testov, s ktorými sa môžete stretnúť.

Vašou úlohou je preto nájsť originálne a nápadité riešenie presunutím iba 2 zápaliek! Dobre premýšľajte a bavte sa s touto malou výzvou.

Riešenie IQ testu

Všetkým zúčastneným gratulujeme k vyriešeniu tejto matematickej úlohy. Preukázali ste veľa vytrvalosti, a preto sa vám chceme poďakovať za účasť.

IQ test - 12-5=-1 - odpoveď
IQ test

V poslednej dobe je riešenie hlavolamov a rébusov veľmi populárne na sociálnych sieťach ako Instagram alebo Twitter. Riešenie výzvy je -7. Aplikovaním vzorca: -2-5=-7 sa nám skutočne podarí nájsť správnu odpoveď.

Táto hravá a zábavná aktivita by nebola možná bez účasti každého z vás. Dúfame, že ste si pri riešení tejto výzvy užili toľko zábavy ako zdieľanie výsledku so svojimi priateľmi!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Otestujte si svoje IQ tak, že sa pokúsite nájsť riešenie tejto hádanky so zhodami za menej ako 35 sekúnd