Patríte k najromantickejšiemu čínskemu znameniu na svete? Zistite to teraz!

Ste narodený pod znamením plného vášne, tajomstva a neskutočnej romantiky? Zistite viac o svojom čínskom horoskope.

Pokiaľ ide o lásku a romantiku, je vždy zaujímavé poznať príbuznosť medzi rôznymi znameniami zverokruhu. To vám môže pomôcť pochopiť vzťahy, ktoré máte so svojimi partnermi, a dozvedieť sa viac o ich osobnostiach. V čínskej astrológii majú niektoré znamenia romantickejšiu povesť ako iné a kompatibilita lásky medzi znameniami sa tiež líši.

Čínske astrologické znamenia a ich vlastnosti

Ak chcete zistiť, ktoré zviera zodpovedá roku vášho narodenia a čo hovorí o vašej osobnosti, môžete si pozrieť čínsky horoskop alebo jednoducho vyhľadať tieto informácie online. Čínske astrologické znamenia sú založené na zvieratách a každé má svoje vlastné charakteristiky. Tu je prehľad týchto 12 znakov:

 1. Potkan : inteligentný, oportunistický a očarujúci
 2. Byvol (alebo byvol): pracovitý, odhodlaný a spoľahlivý
 3. tiger: odvážny, vášnivý a bojovný
 4. Králik (alebo zajac): elegantný, diplomatický a rozvážny
 5. Drak: mocný, nebojácny a veľkorysý
 6. had: prefíkaný, príťažlivý a introvertný
 7. Kôň: energický, nezávislý a pragmatický
 8. Koza (alebo ovca): kreatívne, snové a emotívne
 9. Opica: šikovný, prispôsobivý a zvedavý
 10. Kohút: lojálni, úprimní a organizovaní
 11. Pes : čestný, verný a veľkorysý
 12. Prasa: priateľský, trpezlivý a chamtivý
Prečítajte si tiež:   Tieto 3 čínske znamenia zverokruhu vlastnia šiesty zmysel: Sú schopné preniknúť do vašich najskrytejších myšlienok!

Aké je najromantickejšie znamenie čínskeho zverokruhu?

Existujú rôzne názory na to, ktoré znamenie čínskeho zverokruhu je považované za najromantickejšie. Všeobecne sa však uznáva, že opice, kone a draci patria medzi najvášnivejšie znamenia v ich romantických vzťahoch.

Opica: šarm a hravosť

THE Opica sa často uvádza ako jedno z najromantickejších znamení čínskej astrológie. S očarujúcou a iskrivou osobnosťou Monkey vie, ako zvádzať s humorom a jemnosťou. Extrovertný a spoločenský, ľahko k sebe priťahuje ostatných a rýchlo sa etabluje ako ideálny milenec určitých partnerov. Jeho hravá a nezbedná stránka však môže zasiať aj problémy a spôsobiť problémy v jeho romantických vzťahoch.

Kôň: vášeň a nezávislosť

Astrologické znamenie Kôň je tiež často považovaný za veľmi romantický. Jedinec tohto znamenia je vo všeobecnosti energický, optimistický a žije s intenzitou, ktorá môže na svoje okolie pôsobiť nákazlivo. Jeho vášnivá stránka z neho robí aj veľmi príťažlivého partnera v láske. Kôň si však vysoko cení aj ich nezávislosť a môže byť pre nich ťažké plne sa oddať dlhodobému vzťahu alebo uprednostniť potreby svojho partnera pred svojimi vlastnými.

Prečítajte si tiež:   Šťastie vo financiách čaká 4 znamenia zverokruhu: Ružový spln 23. apríla 2024 prinesie prelom!

Drak: charizma a štedrosť

THE drak je tiež známe, že je jedným z najromantickejších znamení čínskeho zverokruhu. Jeho prirodzená charizma, jeho veľká štedrosť a zmysel pre predstavivosť nenechajú nikoho ľahostajným. Drak vie, ako zapôsobiť a podmaniť si srdcia tých, po ktorých túži. Drakova bujarosť však môže niekedy zabrať a spôsobiť, že ľudia, s ktorými hľadajú romantické spojenie, sa budú cítiť zaskočení alebo vystrašení.

Láska kompatibilita medzi čínskymi astrologickými znameniami

Samozrejme, nemôžeme sa obmedziť len na priradenie „romantickej“ nálepky jedinému znameniu. Kompatibilita lásky medzi rôznymi čínskymi astrologickými znameniami je zložitá a musí brať do úvahy vlastnosti a osobnostné črty zainteresovaných ľudí. V závislosti od presvedčenia sa určité kombinácie medzi znakmi považujú za harmonickejšie ako iné:

 • Potkan – Drak, Opica, Byvol
 • Buffalo – Potkan, Had, Kohút
 • Tiger – Kôň, pes, králik
 • Králik – Tiger, prasa, koza
 • drak – Potkan, Opica, Kohút
 • Had – vôl, kohút, pes
 • Kôň – Tiger, pes, kohút
 • Koza – Králik, prasa, kôň
 • Opica – Potkan, Drak, Prasa
 • Kohút – Vôl, had, drak
 • pes – Tiger, kôň, králik
 • Prasa – Králik, koza, opica
Prečítajte si tiež:   Nečakaný jackpot čaká na tieto dve astrologické znamenia ešte pred letom 2024!

Je dôležité si zapamätať, že astrológiu treba považovať za nástroj sebapoznania a pochopenia druhých, no netreba na nej slepo lipnúť ani zakladať všetky svoje rozhodnutia na týchto informáciách. Láska, romantika a kompatibilita závisia aj od mnohých ďalších faktorov, ako je komunikácia, vzájomný rešpekt a oddanosť partnerstvu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Patríte k najromantickejšiemu čínskemu znameniu na svete? Zistite to teraz!