Poznajte 3 najtemnejšie znamenia čínskeho zverokruhu: Prečo sú také kruté a kto sa pod nimi skrýva?

Prieskum srdca čínskeho zverokruhu: Prečo niektoré znamenia nesú temné tajomstvá a vysvetlenie ich krutosti.

Čínsky zverokruh je astrologický systém predkov založený na mesačnom cykle s dvanástimi rôzne znaky predstavujúce zvieratá každý má špecifické vlastnosti. Medzi týmito znakmi rozlišujeme tri, ktoré vynikajú svojou odpornou a zlomyseľnou stránkou. Takže, kto sú a aké osobnostné črty ich odlišujú, aby boli impozantní v očiach iných znamení?

Had: vtelené pokušenie

Jedným z najzáhadnejších a najzaujímavejších znamení čínskeho zverokruhu je nepochybne had. Narodený v znamení múdrosti a intuície, predstavuje aj pokušenie a dokáže využiť svoje kúzla na manipuláciu druhých vo svoj prospech.

Fascinujúce, no nebezpečné bytosti

Hadí domorodci majú okolo seba často auru tajomna, vďaka čomu sú pre ostatných mimoriadne príťažliví a fascinujúci. Sú schopní aby využili svoj šarm a inteligenciu na zvádzanie a dostanú to, čo chcú. Rovnaká kvalita im však umožňuje manévrovať s diskrétnosťou a klásť impozantné pasce na tých, ktorí im stoja v ceste.

Prečítajte si tiež:   Muži, pozor! Tieto 3 znamenia zverokruhu vychovávajú tie najnáročnejšie ženy

Neochvejná ambícia

Domorodci z Hada, vedení požierajúcou ambíciou, neustále hľadajú moc a uznanie. Sú pripravení urobiť čokoľvek, aby dosiahli svoje ciele, aj keby to malo znamenať porušujúc pravidlá etiky a morálky. Táto horúčkovitá honba za úspechom ich môže tiež viesť k tomu, že rozdrvia svojich konkurentov a nebudú brať ohľad na ľudské city.

Drak: Pýcha a hnev na stretnutí

Zo všetkých znamení čínskeho zverokruhu, drak je ten, kto najlepšie stelesňuje silu a vznešenosť. Narodený v dominantnej konštelácii je obdarený silnou a nezdolnou osobnosťou, dokáže byť panovačný a dokonca arogantný voči svojim rovesníkom.

Prílišná hrdosť

Dračí domorodci majú tendenciu hrdo prejavovať svoju nadradenosť a opovrhovať tými, ktorých považujú za menej hodných ako oni sami. Ich pocit, že sú väčší ako samotný život, ich často núti konať bez ohľadu na túžby alebo potreby iných. Táto zvýšená hrdosť sa v čínskej kultúre považuje za veľký zdroj zla.

Prečítajte si tiež:   "21. júla sa spln jeleňa dotkne týchto 4 znamení zverokruhu: Budete mať túžbu sústrediť sa na seba a tie najdôležitejšie veci"
3 temné tváre čínskeho zverokruhu: Kto sú tieto znamenia a prečo sú také kruté?
3 temné tváre čínskeho zverokruhu: Kto sú tieto znamenia a prečo sú také kruté?

Pomstychtivý duch draka

Hrdý a odvážny Drak nemôže tolerovať žiadne urážky alebo ponižovanie. Takáto urážka nikdy nezostane dlho nepotrestaná medzi domorodcami tohto znamenia, ktorí vedia byť extrémne nahnevaný a rozhorčený. Ich smäd po pomste voči tým, ktorí nerešpektovali ich česť, je nesmierny, a preto je drak povestný ako najnahnevanejšie znamenie čínskeho zverokruhu.

Diviak: Tichá krutosť

Kanec je menej známy ako jeho európski kolegovia a napriek tomu je obávaným znamením v čínskej astrológii. Skutočne, jeho temná a zlovestná povesť pochádza v podstate z jeho diskrétneho, až úskočného temperamentu, ako aj zo schopnosti manipulovať a hlboko zraniť tých, ktorí mu skrížia cestu.

Spoľahlivý inštinkt prežitia

Diviak urobí čokoľvek, aby zabezpečil svoje prežitie a neznesie myšlienku zlyhania alebo porážky. Aby si zachoval svoju fyzickú a morálnu integritu, môže niekedy urobiť drastické a radikálne rozhodnutia bez toho, aby plne pochopil všetky dôsledky. Tento chlad a bezohľadnosť prispieť k tomu, aby toto znamenie čínskeho zverokruhu vytvorilo desivý obraz.

Prečítajte si tiež:   Muži, pozor! Tieto 3 znamenia zverokruhu vychovávajú tie najnáročnejšie ženy

Škorpiónova dvojtvárnosť

Domorodci z diviakov sú majstrami v umení skrývať svoje skutočné úmysly a hrať na niekoľkých stoloch naraz. Ich vypočítavá myseľ, ako aj ich schopnosť manipulovať s ostatnými, aby dosiahli svoje ciele, z nich robia impozantných protivníkov, ktorí sa nezastavia pred ničím, aby získali to, po čom túžia. Ich motto: účel svätí prostriedky.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Poznajte 3 najtemnejšie znamenia čínskeho zverokruhu: Prečo sú také kruté a kto sa pod nimi skrýva?