Pozor! Tieto 3 znamenia zverokruhu klamú ako o život: Mali by ste sa mať na pozore!

Objavte, prečo niektorí ľudia pod vplyvom svojho znamenia zverokruhu majú tendenciu klamať viac ako iní a ako sa môžete chrániť pred ich neúprimnosťou.

L‘astrológia je odveká disciplína, ktorá v dejinách vzbudzovala záujem a zvedavosť ľudí. To nám pomáha lepšie pochopiť naše vnútorný vesmír a ostatných ľudí okolo nás. V tomto článku vám predstavíme 3 znamenia zverokruhu, ktoré majú tendenciu klamať, podľa ich osobnosti.

Blíženci: kráľ dvojtvárnosti

Prvé znamenie zverokruhu, na ktoré má podľa všetkého vrodený talent klamať je pravdepodobne Blíženec. Pod pôvabnými a spoločenskými črtami tohto znamenia sa skrýva dvojaká osobnosť, schopná prechádzať z jednej tváre do druhej so znepokojujúcou ľahkosťou. Tento sklon ku klamstvu môže vysvetliť niekoľko faktorov:

Vnútorná dualita Blížencov

Blížencom vládne Merkúr, planéta komunikácie a výmen. Toto znamenie má veľkú schopnosť prispôsobiť sa, čo mu umožňuje zapadnúť do akéhokoľvek prostredia. Táto všestrannosť môže byť tiež úrodnou pôdou na pestovanie klamstiev, niekedy zo strachu z odhalenia, inokedy na manipuláciu druhých vo svoj prospech.

Prečítajte si tiež:   Nečakaný jackpot čaká na tieto dve astrologické znamenia ešte pred letom 2024!

Neustála potreba intelektuálnej stimulácie

Blíženci sa radi učia a objavujú nové veci. To ide ruka v ruke s istou nepolapiteľnosťou, ktorá ich môže prinútiť klamať o svojich zámeroch alebo o reality aby si zachovali slobodu prieskumu.

Vplyv iných znamení zverokruhu

Hoci majú často zlú povesť, nie všetci Blíženci sú nevyhnutne zarytí klamári. Ich postoje a správanie závisia aj od vplyvu iných prvkov ich horoskopu, ako je ich ascendent alebo pozícia iných hviezd. Preto je dôležité vziať do úvahy všetky tieto faktory predtým, ako budete niekoho posudzovať iba podľa jeho slnečného znamenia.

Ryby: majster úniku

Druhým znamením zverokruhu, ktoré sa zdá byť expertom na manipuláciu s pravdou, sú nepochybne Ryby. Toto vodné znamenie, ktorému vládne Neptún, je známe svojou citlivosťou a zasnenou stránkou. Za touto jemnosťou sa však skrýva aj silná náklonnosť k predstavivosti a fantázii, ktorá sa niekedy môže premeniť na klamstvá.

Empatická a pôsobivá osobnosť

Ryby ľahko vycítia emócie iných ľudí a môžu sa s nimi dokonca zmiasť. Táto schopnosť hlbokej empatie ich môže niekedy viesť k tomu, aby sa vzdialili realite, alebo ju dokonca skreslili, aby sa vyhli zraneniu alebo aby sa chránili.

Prečítajte si tiež:   Šťastie vo financiách čaká 4 znamenia zverokruhu: Ružový spln 23. apríla 2024 prinesie prelom!

Túžba splynúť s ideálnym svetom

Ryby často priťahujú veľkolepé sny a túžby. Majú tendenciu utiecť z hmotného sveta, aby sa uchýlili do imaginárneho vesmíru, kde by bolo všetko jednoduchšie a krajšie. To ich môže donútiť prikrášľovať realitu alebo dokonca klamať, aby nemuseli čeliť vlastným limitom alebo limitom okolitého sveta.

Vplyv iných znamení na ich horoskop

Malo by sa tiež pamätať na to, že všetky prvky astrologického grafu človeka môžu modulovať jeho charakterové vlastnosti a správanie. Takže aj keď povaha Rýb niekedy inklinuje ku klamstvu, je možné, že iné aspekty ich astrologickej mapy tento sklon zmierňujú alebo posilňujú.

Strelec: optimistický chameleón

Napokon, tretie znamenie zverokruhu, ktoré má určitú chuť na pretvárku, je Strelec. Toto ohnivé znamenie, ktorému vládne Jupiter, je všeobecne vnímané ako dobrodružné, energické a žoviálne. Avšak rovnako ako ostatné dve vyššie spomínané znamenia, aj Strelec má svoju temnú stránku.

Prečítajte si tiež:   Tri astrologické znamenia, ktoré čaká návrat šťastia v máji 2024 po období turbulencií

Nutkavá potreba slobody

Strelec rád posúva hranice a neustále objavuje nové obzory. Tento smäd po dobrodružstve a hľadanie zmyslu ho môže priviesť k vymazaniu hraníc medzi realitou a fikciou, aby lepšie uhasil svoj neukojiteľný smäd po poznaní.

Prílišné ambície a idealizmus

Strelca často poháňajú veľkolepé sny a sebavedomie, ktoré môže hraničiť s hrdosťou. Táto prekypujúca ctižiadostivosť a idealizmus môže viesť k slepote voči vlastným schopnostiam alebo schopnostiam druhých, čo ho núti klamať, aby si zachoval svoje ego a svoje túžby.

Vplyv astrologického grafu ako celku

Rovnako ako pri všetkých znameniach zverokruhu je nevyhnutné neznižovať človeka iba na jeho slnečné znamenie, najmä ak riešite také zložité témy, ako je klamstvo. Rôzne astrálne kombinácie sú všetky nuansy vnesené do grafu narodenia a charakterových vlastností človeka.

Hoci sú tieto tri znamenia zverokruhu známe svojim sklonom skresľovať pravdu, stojí za to mať na pamäti, žeastrológia ponúka široké spektrum možností a vplyvov pôsobiacich na každého človeka. Neredukujme teda tieto znaky na jednoduchých klamárov, ale radšej pochopme, čo ich núti hrať sa s nimi reality.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Pozor! Tieto 3 znamenia zverokruhu klamú ako o život: Mali by ste sa mať na pozore!