Pozorovací test: podarí sa vám nájsť stratený zlatý prsteň v zeleninovej záhrade? Len málo ľudí sa tam dostane za menej ako 12 sekúnd

Vizuálne výzvy sú v móde a prinášajú dobrý oddychový čas. Ale tento druh hry sa dá použiť aj na zlepšenie pozorovacích a koncentračných schopností. Tento článok ponúka a zameriavací test obzvlášť ťažké: nájdite zlatý prsteň stratený uprostred zeleninovej záhrady na priloženom obrázku. Ako je to možné ? Len málo ľudí sa tam dostane za menej ako 12 sekúnd!

Tento obrázok ukazuje zeleninová záhrada, v ktorej je vysadených veľa mrkvy. Vidíme aj pár zajacov hodujúcich na mrkve. Touto vizuálnou výzvou je nájsť zlatý prsteň skrytý medzi mrkvami bez toho, aby vás rozptyľovali rozkošní zajačikovia.

Napriek svojej náročnosti je tento vizuálny test veľmi obľúbený a ponúka zábavný a hravý spôsob, ako sa naučiť lepšie pozorovať a sústrediť svoju pozornosť na malé detaily hry.

Pozorovací test: dokážete nájsť stratený zlatý prsteň v zeleninovej záhrade za menej ako 12 sekúnd?

Všetci milovníci vizuálnych výziev sú pozvaní, aby prijali túto novú výzvu! Ide o nájdenie zlatého prsteňa ukrytého v zeleninovej záhrade. Aby ste v tomto cvičení uspeli, musíte pozorne sledovať a zamerať sa na nezvyčajné detaily. Toto hľadanie môže byť náročnejšie, než sa očakávalo a len veľmi málo ľuďom sa podarí nájsť prsteň za menej ako 12 sekúnd! tak, si pripravený prijať túto výzvu?

vizuálna výzva _ nájdite stratený zlatý prsteň v zeleninovej záhrade
Vizuálna výzva – Obrázok: Pinterest

Dôrazne vám odporúčame, aby ste venovali potrebný čas analýze každého prvku krajiny. Farby, veľkosti, tvary… Všetko sa počíta a je dôležité nerobiť unáhlené závery príliš rýchlo. Keď všetko dôkladne zvážite, môžete začať hľadať!

Ak chcete prejsť týmto pozorovacím testom, musíte byť kreatívni a aktivovať svoju myseľ. Použite svoje schopnosti videnia a analýzy na objavenie detailov, ktoré vám umožnia nájsť zlatý prsteň.

Skutočný príležitosť otestovať svoje schopnosti! Môžete tiež použiť niektoré stratégie, pretože to môže uľahčiť cvičenie. Dúfame, že toto dobrodružstvo podnieti vašu zvedavosť a vašu schopnosť prijímať výzvy!

Riešenie vizuálnej výzvy

Po mnohých hodinách tvrdej práce a tisíckach odpovedí účastníkov, konečne sme našli riešenie vizuálnej výzvy. Prsteň sa nachádza vpravo v blízkosti slnečnice, ako je znázornené na obrázku nižšie.

vizuálna výzva _ nájdite stratený zlatý prsteň v zeleninovej záhrade - návod
Riešenie

Chceme sa poďakovať každému z účastníkov za účasť a prehľad. Vďaka vašej angažovanosti ste to dokázali vizuálna výzva bola nielen možná, ale aj mimoriadne zábavná. Pozývame vás, aby ste túto výzvu zdieľali so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, aby si aj oni mohli vyskúšať nájsť prsteň.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Vizuálna výzva » Pozorovací test: podarí sa vám nájsť stratený zlatý prsteň v zeleninovej záhrade? Len málo ľudí sa tam dostane za menej ako 12 sekúnd