Pre tieto znamenia zverokruhu z Marsu prichádza ťažké obdobie: nesprávne zarovnanie hviezd!

Počuli ste už o astrológii a zaujíma vás, ako môže ovplyvniť váš život? No, my vám tu vysvetlíme, aký je dopad, ktorý a zarovnanie hviezd na znamenia zverokruhu!

Astrológia je veľmi starodávna prax, ktorá študuje postavenie planét a iných nebeských telies v slnečnej sústave. Snaží sa zistiť, ako tieto pohyby ovplyvňujú udalosti na Zemi. Astrológovia veria, že každé znamenie zverokruhu je spojené s charakteristickými vlastnosťami a že zarovnanie hviezd ovplyvňuje vyjadrenie týchto charakteristík.

Od marca je pre niektoré znamenia zverokruhu vyhlásené ťažké obdobie. Planetárne zarovnanie môže skutočne spôsobiť významné zmeny v našich životoch, takže ak vás toto planetárne zarovnanie znepokojuje, pravdepodobne by ste mali byť ostražití!

„Astrológia je najstaršia veda, obohacuje ľudské poznanie“ – CG Jung

Astrológia – ťažké obdobie začiatkom marca
Astrológia: ťažké obdobie začiatkom marca

Príďte a zistite, ako môže táto starodávna veda ovplyvniť váš život, pomocou nášho článku! Budeme hovoriť o vlastnostiach spojených so znameniami zverokruhu a o vplyve, ktorý môže mať zoradenie hviezd na váš život.

Rak (21. 6. – 22. 7.): výzva na zvládnutie emócií

Znamenie zverokruhu Rak
©123rf

Rakoviny budú musieť čeliť a tažké časy. S nesprávnym usporiadaním hviezd sa toto znamenie ocitne v boji s vlastnými reakciami a emóciami.

Zložitá úloha, pretože je známe, že rakovina je veľmi citlivá. Preto to budú mať ťažké obsahujú ich reakcie na ostatných.

Bude preto dôležité, aby našli konštruktívne spôsoby, ako vyjadriť svoje pocity. Zdôverenie sa, športovanie alebo dokonca relaxačný kúpeľ môže pomôcť zmierniť určité napätie.

Strelec (22. 11. – 21. 12.): Nevyhnutné uvedomenie

znamenie zverokruhu Strelec
©123rf

Astrologické znamenia zo Strelca bude čeliť ťažkému obdobiu z Marsu s nesprávnym usporiadaním hviezd. V snahe o lepší život sa v znamení Strelca pravdepodobne prejaví a neopodstatnená nevraživosť.

Potom si budú musieť nájsť čas na premýšľanie o tom, ako sa tomuto správaniu vyhnúť a rozhodnúť sa pre potrebnú uvedomelosť. Strelci si budú musieť nájsť čas na introspekciu a nájdenie odpovedí na svoje vnútorné otázky.

Toto obdobie bude preto ideálnou príležitosťou, ako im pomôcť zamerať sa na seba a posunúť sa smerom k životu, ktorý si chcú vybudovať.

Vodnár (21. 1. – 19. 2.): Pred nami je komplikovaná doba

Znamenie zverokruhu Vodnár
©123rf

THE Vodnár čelia počas tohto obdobia veľkej výzve: boju proti ich najväčšiemu protivníkovi, ktorým sú oni sami. Ich výčitky z minulosti sa opäť vynárajú a môžu vyvolať intenzívne reakcie. Toto je veľmi ťažké obdobie na zvládnutie svojich emócií a zvládnutie ich reakcií na ostatných.

Nesmieme však zabúdať, že Vodnári sú odvážne, silné a optimistické bytosti, ktoré dokážu prekonať akúkoľvek ťažkosť. Kľúčom je preto nájsť správnu rovnováhu medzi ich vášnivou povahou a ich rozumom.

Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí si prečítali tento článok a ktorí nás podporujú. Dúfame, že sa vám páčilo, čo sme zdieľali, a pozývame vás, aby ste to zdieľali na sociálnych sieťach so svojimi priateľmi. Neváhajte nás sledovať, ak sa chcete dozvedieť viac o našich ďalších článkoch.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Pre tieto znamenia zverokruhu z Marsu prichádza ťažké obdobie: nesprávne zarovnanie hviezd!