Prečo tieto 3 astrologické znamenia nebudú môcť spať celý týždeň kvôli splnu 27. decembra?

Kozmické vplyvy a ich nečakané účinky: Prečo spln 27. decembra zabráni niektorým známkam zaspať?

Spln 27. decembra sľubuje, že bude obzvlášť intenzívny pre určité astrologické znamenia, ktoré by mohli vidieť narušený spánok počas celého týždňa. Zistite, ktoré astro znamenia sú najviac ovplyvnené a ako zmierniť vplyv tohto splnu na kvalitu spánku.

Prvé ovplyvnené astrologické znamenie: Býk

Býk je jedným z najmierumilovnejších znamení zverokruhu, vo všeobecnosti si užíva hlboký, regeneračný spánok. Týždeň pri Splne 27. decembra však riskuje, že toto pozorovanie naruší. Býk skutočne mohol v tomto období čeliť niekoľkým bezsenným nocím alebo veľmi nepokojnému spánku. Ich sny sa tiež môžu ukázať ako intenzívnejšie a nápadnejšie ako zvyčajne.

Prečítajte si tiež:   Objavte, ktoré 3 znamenia čínskeho horoskopu čaká úspešný týždeň plný peňazí a lásky od 24. do 30. júna!

Tipy na podporu spánku Býka počas splnu

  • Praktizujte fyzickú aktivitu počas dňa, aby ste rozptýlili energiu nahromadenú napätím generovaným Splnom Mesiaca. Dobrým nápadom môže byť hodina jogy alebo mierne cvičenie, pretože príliš veľa energie by tiež mohlo narušiť ich nočný odpočinok.
  • Zvážte aromaterapiu ako prirodzené riešenie na podporu spánku rozptýlením esenciálnych olejov, ako je levanduľa alebo ylang-ylang, v spálni. Určite však dodržujte obvyklé opatrenia a nepoužívajte tieto oleje nadmerne.
  • Pred spaním si vypestujte relaxačnú rutinu, ako je meditácia, čítanie upokojujúcej knihy alebo teplý kúpeľ s epsomskými soľami, ktoré sú tiež prospešné na uvoľnenie svalov po aktívnom dni.

Druhé ovplyvnené astrologické znamenie: Blíženci

Blíženci sú známi svojou ostrou, neustále sa pohybujúcou mysľou, vďaka ktorej sú obzvlášť citliví na rušivé účinky Splnu na ich spánok. Počas tohto týždňa môžu mať problém vypnúť všetky myšlienky, ktoré im víria hlavou pred spaním a sťažujú zaspávanie.

Prečítajte si tiež:   Tieto dve znamenia zverokruhu už strácajú dôveru v svojho manžela: Pochybnosti sa hlásia o slovo!

Riešenia, ktoré pomôžu Blížencom zaspať počas Splnu

  • Pred spaním si zapíšte svoje myšlienky, plány a nápady. Tým sa oslobodí ich myseľ, aby sa mohla znovu sústrediť na odpočinok a relaxáciu potrebnú na zaspávanie.
  • Praktizujte meditáciu alebo sofrológiu, aby ste upokojili ich myseľ a uľahčili prechod medzi obdobím bdelosti a spánku.
  • Zvážte použitie relaxačných alebo náladových aplikácií, ktoré im pomôžu zaspať. Existujú napríklad aplikácie ponúkajúce zvuky prírody, biely šum alebo riadené meditačné sedenia, ktoré vám pomôžu zaspať.

Tretie ovplyvnené astrologické znamenie: Škorpión

Intenzívny Škorpión je tiež na zozname astrologických znamení, ktoré pravdepodobne budú mať problémy so spánkom počas týždňa splnu 27. decembra. Ich emócie môžu byť počas tejto doby zvýšené, čo sťažuje ich vnútorný stav, keď sa snažia zaspať.

Prečítajte si tiež:   Tieto dve znamenia zverokruhu už strácajú dôveru v svojho manžela: Pochybnosti sa hlásia o slovo!

Tipy na zlepšenie spánku Škorpióna počas splnu

  • Pred spaním si nájdite chvíľku na vyjadrenie a na správnu mieru emócií, ktoré ste počas dňa cítili, či už prostredníctvom písania, kreslenia alebo jednoducho prostredníctvom úprimného rozhovoru s milovanou osobou.
  • Vyhnite sa stimulačným aktivitám, ako je dlhodobé používanie elektronických zariadení alebo konzumácia vzrušujúcich látok (kofeín, čaj atď.) niekoľko hodín pred spaním.
  • Osvojte si techniku ​​hlbokého a vedomého dýchania tesne pred spaním, ako je takzvaná technika „4-7-8“, ktorá pozostáva z nádychu na 4 sekundy, zadržania dychu na 7 sekúnd a výdychu na 8 sekúnd.

Spln 27. decembra riskuje, že naruší spánok Býka, Blížencov a Škorpióna. Každé z týchto astrologických znamení však môže implementovať určité stratégie na zmiernenie účinkov tejto lunárnej fázy na kvalitu spánku a tým obmedziť negatívne dopady na ich celkovú pohodu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Prečo tieto 3 astrologické znamenia nebudú môcť spať celý týždeň kvôli splnu 27. decembra?