Rekord tejto číselnej úlohy je 13,27 sekundy. Dokážete ho prekonať?

Hlavolamy a mozgové úlohy sú na internete v móde a masovo sa zdieľajú na sociálnych sieťach. Nájdite chýbajúce číslo v kruhu je jednou z najobľúbenejších logických hier. Ak si chcete otestovať svoju inteligenciu a logiku, potom je táto výzva určená práve vám! Ste na ňu pripravení? Poďme na to !

Testy IQ a intelektuálne úlohy merajú inteligenciu a schopnosť riešiť problémy. Sú výzvou pre logiku, uvažovanie a tvorivosť.

IQ test: nájdite chýbajúce číslo v prvom kruhu

Testy IQ sú klasickou formou hodnotenia kognitívnych schopností. Častým spôsobom ich testovania sú hádanky a matematické úlohy, ako napríklad hľadanie chýbajúceho čísla.

Prečítajte si tiež:   7 neprehliadnuteľných znakov, že ste sa stretli so svojou spriaznenou dušou
Test qi - aká je hodnota chýbajúceho čísla
IQ test : aká je hodnota chýbajúceho čísla

V tomto type cvičenia sú zvyčajne tri kruhy rozdelené na tri časti a naším cieľom je nájsť logiku výpočtu potrebnú na zistenie tohto chýbajúceho čísla.

IQ testy môžu byť náročné, ale sú skvelým spôsobom, ako stimulovať naše duševné schopnosti a povzbudiť nás k hlbšiemu premýšľaniu o problémoch, ktoré máme pred sebou.

Hádanky môžu byť zábavné a zaujímavé; vyžadujú si dodatočné úsilie a sústredenie, aby sme tieto cvičenia mohli efektívne vyriešiť.

Riešenie slávnej kruhovej hádanky je konečne odhalené!

Všetkým, ktorí prijali túto výzvu a strávili čas hľadaním riešenia, patrí veľká vďaka.

Riešenie je 26! Museli sme nájsť nasledujúcu logiku: Kruh 2 = Kruh 1 + Kruh 3čo nám dáva pre každý rámec :

a teda pre chýbajúce číslo :

Prečítajte si tiež:   Ako ukončiť priateľstvo so štýlom a bez zbytočných obvinení: Umenie pustiť ísť

Neváhajte sa o túto výzvu podeliť so svojimi priateľmi a rodinou na sociálnych sieťach, aby aj ostatní ľudia mohli využívať výhody podnetného a zaujímavého cvičenia.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Rekord tejto číselnej úlohy je 13,27 sekundy. Dokážete ho prekonať?