Rovnica 8+5=19 je nepravdivá, ale je možné ju opraviť odstránením 3 zhôd. Dokážete prejsť týmto IQ testom za menej ako 35 sekúnd?

Sociálne siete sa stali miestom, kde sú stanovené výzvy a hádanky, aby otestovali úroveň inteligencie a schopnosti riešiť problémy ľudí, ktorí ich akceptujú.

Títo intelektuálne hry cieľom je stimulovať myseľ pri zábave. THE myšlienkové hryTHE logické výzvy alebo hádanky sú obľúbeným spôsobom, ako si skontrolovať svoje IQ a porovnať ho s ostatnými. V tomto článku vám ponúkam a intelektuálna výzvaktorá spočíva v tom, že rovnicu 8+5=19 spravíte odstránením 3 zhôd.

IQ test: Odstráňte 3 zhody, aby bola rovnica správna

IQ testy a hádanky sú cvičenia, ktoré preveria našu schopnosť logického myslenia, zručnosť a vedomosti. V tomto prípade ide o odstránenie 3 zhôd, aby sa rovnica stala správnou.

IQ test – odstráňte 3 zápalky, aby bola rovnica spravodlivá
IQ test – odstráňte 3 zápalky, aby bola rovnica správna

Aby sme uspeli v tomto type výzvy, musíme sa sústrediť a mať dobré kognitívne schopnosti. Okrem toho musíme brať do úvahy všetky dostupné informácie, aby sme mali globálnu víziu problému. Akonáhle to urobíme, musíme nájsť vhodné riešenie, ktoré vyrieši všetky navrhované rovnice.

Ak chcete prejsť IQ testom, je nevyhnutné dobre sa sústrediť a dôkladne analyzovať situáciu. Aby ste našli vhodné riešenie, musíte venovať pozornosť detailom a obmedzenému prostrediu. Tieto cvičenia sú veľmi obohacujúce, pretože môžu pomôcť rozvíjať naše logické a kognitívne schopnosti, ale na to sa musíte zamerať na nájdenie správneho riešenia.

Riešenie intelektuálnej výzvy: vyvážte 8+5=19 odstránením 3 zápasov

Gratulujeme všetkým, ktorí prijali výzvu a našli riešenie hádanky! 9+5=14 bola správna rovnica a zhody, ktoré sa majú odstrániť, sú zobrazené na obrázku nižšie.

IQ test - odstráňte 3 zápalky, aby bola rovnica správna - riešenie
Riešenie

Ďakujeme vám, že ste venovali čas rozlúšteniu tejto hádanky, a pozývame vás, aby ste túto výzvu zdieľali so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach, aby ste ich pobavili a poskytli im chvíľku zábavy.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Rovnica 8+5=19 je nepravdivá, ale je možné ju opraviť odstránením 3 zhôd. Dokážete prejsť týmto IQ testom za menej ako 35 sekúnd?