si génius? Dokážte to dokončením tejto výzvy so zápasmi za menej ako 35 sekúnd!

Sociálne siete a internet sú pre nich veľmi obľúbené hádanky A myšlienkové hry. Boli spustené s cieľom otestovať intelektuálne schopnosti hráčov intelektuálne výzvyčo môžu byť rôzne predmety ako geografia, astronómia resp intelektuálne hry. Objavila sa nová výzva: IQ test spočívajúci v obrátení smeru pyramídy pohybom 3 zápaliek. Táto hra je založená na logických princípoch a vyžaduje dobrú koncentráciu a dobrú schopnosť riešiť hádanky. logické výzvy. Tak čo, dokážete prijať túto výzvu?

IQ test: Obráťte smer pyramídy pohybom 3 zápaliek

IQ testy sú spôsoby, ako posúdiť schopnosť človeka riešiť logické hádanky. Tieto cvičenia môžu byť veľmi rozmanité a niekedy vyžadujú veľa sústredenia a reflexie. Cieľom je zvrátiť smer pyramídy pohybom 3 zápaliek.

IQ test _ prehoďte pyramídu presunutím 3 zápaliek
IQ test

Aby sme to dosiahli, musíme pozorne sledovať obraz a premýšľať o dôsledkoch našej voľby podľa pravidiel, ktoré platia pre toto cvičenie. Na nájdenie najlepšieho riešenia môžeme využiť našu pamäť, analytické a matematické schopnosti.

Keď sme správne zamerali svoju pozornosť a zvážili všetky možnosti, mali by sme byť schopní nájsť efektívne riešenie, ktoré zvráti smer pyramídy.

Riešenie výzvy

S radosťou oznamujeme, že výzva bola vyriešená! Riešenie je vysvetlené na obrázku nižšie.

IQ test _ prehoďte pyramídu presunutím 3 zápaliek - riešenie
Riešenie výzvy

Radi by sme sa poďakovali všetkým, ktorí prijali túto výzvu a venovali čas hľadaniu riešenia. Neváhajte zdieľať túto výzvu so svojím okolím na sociálnych sieťach, aby ste podporili účasť a zábavu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » si génius? Dokážte to dokončením tejto výzvy so zápasmi za menej ako 35 sekúnd!