Ste pragmatický, skromný alebo nezávislý? Postava, ktorá vás najlepšie reprezentuje, odhaľuje skrytú povahovú črtu.

Všetci máme charakter, ktorý nás najlepšie reprezentuje. Môže to byť štíhla, krehká žena alebo športovec so širokými ramenami. Nech je to čokoľvek, prezrádza to niečo o našej osobnosti. Keď ide o našu osobnosť, často o sebe premýšľame v zmysle silných a slabých stránok. Ale neobmedzujeme sa len na to.

Tvar nášho tela môže napovedať aj o našich povahových vlastnostiach a emóciách, ktoré v sebe vyžarujeme. Napríklad štíhla a jemná žena môže byť vnímaná ako krehká a citlivá. Dokáže však byť aj veľmi silná a odhodlaná. Športovec so širokými ramenami môže byť vnímaný ako fyzicky silný, ale môže byť aj veľmi súcitný a starostlivý.

Čo o vás vypovedá vaša postava? Zistite to pomocou tohto osobnostného testu!

Test osobnosti.
Test osobnosti: ste pragmatický, skromný alebo nezávislý?

Obsah stránky

Prečítajte si tiež:   Syndróm zachraniteľa v láske: 6 jasných znamení, ktoré by vás určite mali upozorniť!

Vybrali ste si charakter č. 1: pragmatický človek.

Ste pragmatický človek, ktorý vždy hľadá najefektívnejší spôsob, ako veci robiť. Radi máte všetko pod kontrolou a vždy máte pripravený plán B pre každý prípad. Ste veľmi organizovaní a nemáte radi prekvapenia. Ľudia vás často považujú za spoľahlivého a zodpovedného. Máte vysoké nároky na seba aj na ostatných.

Vybrali ste si postavu 2: Nezávislá osoba

Ak ste si vybrali siluetu 2, znamená to, že ste nezávislá osoba. Radi robíte veci po svojom a nemáte radi, keď vám niekto hovorí, čo máte robiť. Máte pevnú vôľu a odhodlanie a nikdy sa nevzdávate, keď sa rozhodnete niečo urobiť. Nie ste typ človeka, ktorý nasleduje dav. Radšej si urobte vlastný prieskum a príďte k vlastným záverom. Ste nekonformní a radi sa vzpierate autoritám.

Vybrali ste si postavu 3: Hľadač pravdy

Ak ste si vybrali číslo 3, znamená to, že sa pri hľadaní pravdy nebojíte klásť ťažké otázky. Chcete pochopiť svet a ľudí okolo seba. Tvoja túžba po vedomostiach je neukojiteľná.

Máte kritické myslenie a nebojíte sa spochybňovať status quo. Máte hlboké myslenie a vždy hľadáte nové perspektívy. Nestačí vám povrchné pochopenie vecí.

Ste hľadači poznania a múdrosti. Stále sa učíte a rastiete. Ste otvorení a ochotní zmeniť svoje presvedčenie, ak sa ukáže ako nesprávne.

Vybrali ste si charakter 4: skromný a tichý človek.

Ak ste si vybrali číslo 4, znamená to, že ste skromný človek, ktorý má rád pokoj. Vážite si jednoduché veci v živote a nepotrebujete veľa, aby ste boli šťastní. Ste verní svojim priateľom a rodine a urobili by ste pre nich čokoľvek. Ste tiež veľmi trpezlivý človek.

Nikdy nestrácate nervy a vždy premýšľate, než začnete konať. Spočiatku sa môžete zdať plachý, ale keď vás ľudia spoznajú, zistia, že ste dobrý poslucháč a vždy ste tu pre nich. Ste typ človeka, ktorý v ľuďoch vždy vidí to dobré, aj keď oni sami to nevidia.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Ste pragmatický, skromný alebo nezávislý? Postava, ktorá vás najlepšie reprezentuje, odhaľuje skrytú povahovú črtu.