Supermesiac 1. augusta 2023 prevráti vzťahy týchto dvoch znamení zverokruhu naruby

Astrologický úkaz Supermesiaca je podmanivou udalosťou, ktorá priťahuje pozornosť miliónov ľudí na celom svete. Tento rok Supermesiac 1. augusta 2023 bude mať výrazný vplyv na romantické vzťahy najmä dvoch znamení zverokruhu. V tomto článku sa budeme zaoberať tým, prečo budú tieto dve znamenia ovplyvnené a ako ich to ovplyvní. Ako sa vyrovnajú s výzvami, ktoré ich čakajú.

Pochopenie fenoménu supermesiaca

Predtým, ako sa podrobne oboznámime s vplyvom na romantické vzťahy, je nevyhnutné pochopiť, čo je Supermesiac a prečo si zaslúži našu pozornosť. Supermesiac nastáva, keď sa spln Mesiaca zhoduje s najbližším bodom k Zemi na jeho eliptickej dráhe, ktorý sa nazýva perigeum. Vďaka tomu sa Mesiac javí oveľa väčší a jasnejší ako bežný spln.

Prečítajte si tiež:   Tu sú 3 čínske astrologické znamenia, ktoré by mohli v októbri 2023 zarobiť veľa peňazí

Vplyv supermesiaca na prírodu a človeka

Bolo pozorované, že supermesiace majú vplyv na prírodu, najmä tým, že spôsobujú vyšší príliv a odliv a zmeny počasia. Astrológovia však tiež tvrdia, že tieto mesačné javy môžu ovplyvňovať ľudské emócie a správanie.najmä tie, ktoré súvisia s romantickými vzťahmi. Je to preto, že Mesiac sa v astrologickej praxi tradične spája s citmi, intuíciou a citovou vnímavosťou.

Supermesiac 1. augusta 2023 otrasie romantickými vzťahmi týchto 2 znamení zverokruhu.
Supermesiac 1. augusta 2023 naruší milostné vzťahy týchto 2 znamení zverokruhu

Dve znamenia zverokruhu, ktoré ovplyvní Supermesiac 1. augusta 2023

Podľa predpovedí astrológov budú znamenia najviac ovplyvnené týmto Supermesiacom. Vodnár a ďalšie znamenie, ktorého identitu odhalíme neskôr v tomto článku. U týchto dvoch znamení by táto udalosť mohla narušiť rovnováhu ich romantických vzťahov, vytvoriť napätie a nedorozumenia.

Prečo bude Vodnár ovplyvnený?

Vodnár je vzdušné znamenie, známe svojím intelektom, zvedavosťou a túžbou po nezávislosti. Supermesiac v auguste 2023 sa však bude nachádzať v opačnom znamení Leva, čo spôsobí napätie medzi citovými potrebami Vodnárov a ich túžbou po slobode. Príslušníci tohto znamenia by sa potom mohli vo svojom milostnom vzťahu cítiť uväznení alebo udusení, čo by mohlo viesť k hádkam a pochybnostiam.

Prečítajte si tiež:   Toto znamenie čínskeho zverokruhu je najcharizmatickejšie zo všetkých: nikto mu neodolá!

Ako môžu Vodnári prekonať tieto výzvy?

  • Komunikácia: Vodnár bude musieť byť k partnerovi úprimný a jasne vyjadriť svoje potreby a limity.
  • Kompromis: Je nevyhnutné nájsť rovnováhu medzi individuálnymi potrebami a potrebami páru a robiť kompromisy pre dobro vzťahu.
  • Perspektíva: Ak si uvedomíme, že napätie je dočasné a súvisí s vplyvom supermesiaca, Vodnár bude môcť urobiť krok späť a vyhnúť sa impulzívnym rozhodnutiam.

Druhé ovplyvnené znamenie: intenzívny Škorpión!

Druhým znamením, ktoré trpí negatívnym vplyvom Supermesiaca na svoje milostné vzťahy, je Škorpión. Toto vodné znamenie je známe svojou emocionálnou intenzitou, vášňou a hlbokou intuíciou. Supermesiac zvýrazní obavy a neistotu Škorpiónov, čo by mohlo spôsobiť krízu dôvery v ich romantických vzťahoch.

Riešenia pre Škorpióna

  • Budovanie dôvery: Škorpión bude musieť pracovať na vzájomnej dôvere s partnerom a otvorene diskutovať o svojich obavách a pocitoch.
  • Introspekcia: Toto obdobie bude priaznivé pre sebaanalýzu, aby ste pochopili príčiny týchto obáv a prekonali ich, aby ste sa vo vzťahu posunuli vpred.
  • Podpora: Škorpióni by nemali váhať vyhľadať podporu svojho partnera alebo blízkych, aby prekonali toto náročné obdobie.
Prečítajte si tiež:   Spln v Baranovi 29. septembra 2023: 4 znamenia zverokruhu konečne prinesú veľké projekty k realizácii

Supermesiac 1. augusta 2023 bude mať značný vplyv na romantické vzťahy znamení Vodnára a Škorpióna. Pochopením výziev, ktorým budú čeliť, a prijatím vhodných stratégií však budú tieto dve znamenia schopné prekonať tieto prekážky a posilniť svoje puto lásky.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Supermesiac 1. augusta 2023 prevráti vzťahy týchto dvoch znamení zverokruhu naruby