Táto hádanka je vyhradená pre tých najinteligentnejších ľudí. 92,38 % ľudí zlyhá!

Dnes si otestujeme vaše IQ s veľmi jednoduchou hádankou: odstráňte 3 zápalky tak, aby rovnica 9+6=18 bola správna. Kto z vás ju dokáže vyriešiť? IQ testy sú vynikajúcim spôsobom, ako posúdiť našu schopnosť riešiť hádanky a mentálne výzvy.

Tieto výzvy sú veľmi populárne na sociálnych sieťach a často zahŕňajú logické alebo matematické problémy. Tieto zábavné hry možno využiť na stimuláciu mozgu a hľadanie kreatívnych riešení.

Obtiažnosť našej dnešnej úlohy je pomerne ľahko pochopiteľná; odstráňte 3 zápalky, aby bola rovnica 9+6=18 správna. Nie je to však také jednoduché! Dokážete nájsť riešenie tejto úlohy?

Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

Vyriešte túto rovnicu odstránením 3 zápaliek: 9+6=18

IQ test - 9+6=18
IQ test

Prijmite výzvu a otestujte svoje IQ s nami! Chceme, aby ste vyriešili veľmi jednoduchú hádanku: odstráňte 3 zápalky tak, aby rovnica 9+6=18 sa stáva správnym.

Ale buďte opatrní, môžete pohybovať iba zápalkami! Vaším cieľom je nájsť riešenie v práve 20 sekúnd. Kto z vás dokáže splniť túto výzvu?

Riešenie testu IQ

Teší nás, že túto výzvu prijalo toľko členov. Chceli by sme poďakovať všetkým, ktorí sa zapojili a podelili sa o svoje riešenie na sociálnych sieťach, ako sú Twitter, Instagram a Facebook. Riešenie je: 5+5=10.

IQ test - 9+6=18 - riešenie
Riešenie

Riešenie je podrobne uvedené na obrázku nižšie. Pozývame vás, aby ste pokračovali v zdieľaní tohto typu hry, aby ste stimulovali svoju predstavivosť a predstavivosť ostatných.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Táto hádanka je vyhradená pre tých najinteligentnejších ľudí. 92,38 % ľudí zlyhá!