Táto matematická úloha so zápalkami vám dá zabrať. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd?

IQ testy sú určené na hodnotenie inteligencie a schopnosti riešiť hádanky. Matematické výzvy sú na sociálnych sieťach vždy populárne, pretože stimulujú mozog a ich riešenie môže byť zábavné. Dnes pre vás máme veľmi zaujímavú výzvu: tento hlavolam zo zápaliek vám dá poriadne zabrať a preverí vašu inteligenciu. Vaše poslanie? Vyriešte rovnicu presunutím iba 2 zápaliek! Počiatočná rovnica je 2-4=2 a aby ste test úspešne zvládli, musíte nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd! Takže ste pripravení?

IQ testy sú skvelým spôsobom, ako stimulovať mozog a zároveň sa zabaviť. Čo môže byť lepšie ako prijať výzvu a pokúsiť sa nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd? Je to dobrý spôsob, ako zmerať svoju inteligenciu a vyzvať svoju myseľ. Tak neváhajte! Otestujte sa a zistite, či dokážete vyriešiť túto hádanku v obmedzenom čase.

Myslíte si, že ste na túto výzvu pripravení? Máte na to, aby ste túto hádanku vyriešili v obmedzenom čase? Ukážte nám, čo dokážete, a vyskúšajte si IQ test na základe zápalkových škatuliek! Nezabudnite, že riešenie musíte nájsť za menej ako 20 sekúnd!

Dnešná hádanka je o niečo ťažšia ako ostatné, ale nebojte sa, dáme vám všetky kľúče k nájdeniu riešenia. Na vyriešenie tejto matematickej úlohy založenej na zápalkách je potrebný dobrý postreh a sústredenie.

Ako vyrovnáte rovnicu 2-4=2 presunutím 2 zápaliek?
Ako vyrovnať rovnicu 2-4=2 presunutím 2 zápaliek?

Ak chcete uspieť, musíte myslieť mimo škatuľky a myslieť mimo nej. Nezabudnite, že na nájdenie správneho riešenia máte 20 sekúnd! Ste pripravení prijať túto výzvu?

Pri riešení hádanky musíte uplatniť svoju myseľ a kreativitu. Sústredenie je nevyhnutné na nájdenie správneho riešenia, preto musíte odstrániť všetky rušivé vplyvy.

Urobte si čas, dobre sa pozrite na problém a potom premýšľajte o možných riešeniach. Ak neviete nájsť správnu odpoveď, môžete požiadať o pomoc aj svojich priateľov alebo rodinu! Sme si istí, že sa vám to podarí!

Chcete riešenie? Tu je

Mnohí z vás si túto výzvu vyskúšali a my vám blahoželáme k vašej vytrvalosti! Nezabúdajme, že tento typ hier je veľmi populárny na sociálnych sieťach, ako sú Twitter, Instagram alebo Facebook.

Chcete riešenie?
Chcete riešenie?

Po dlhých minútach sústredenia a poriadnej dávke pozorovania je čas oznámiť riešenie! Odpoveď je 2=4/2 (pozri obrázok vyššie). Gratulujeme všetkým, ktorí našli správnu odpoveď!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Táto matematická úloha so zápalkami vám dá zabrať. Dokážete nájsť riešenie za menej ako 20 sekúnd?