Táto matematická výzva so zhodami je jednoduchá, no málokto nájde riešenie za menej ako 25 sekúnd!

Matematická výzva so zápasmi je jedným z najznámejších IQ testov. Táto hádanka, ktorý je prítomný v mnohých hrách a hlavolamoch, je na sociálnych sieťach veľmi populárny. Cieľom výzvy je vyrovnať rovnicu „5+5+5+4=28“ pohybom iba jednej zápalky. Hoci je tento IQ test pomerne jednoduchý, málokomu sa podarí nájsť riešenie za menej ako 25 sekúnd!

Veľké množstvo jednotlivcov skúša šťastie s touto hádankou, aby si otestovali svoje kognitívne schopnosti. Prijatie tejto výzvy môže byť zábavným a náročným spôsobom merania mentálnych a logických schopností. Je to vynikajúce cvičenie na trénovanie pamäte a zručností pri riešení problémov.

Rovnako ako mnohé iné hádanky, aj táto matematická výzva so zápalkami môže byť veľmi náročná, ak neviete, ako sa k problému postaviť. S logickým uvažovaním a dobrou správou času sa však riešenie dá nájsť rýchlo!

Dnešná výzva: vyvážte 5 + 5 + 5 + 4 = 28 pohybom jednej zápalky

Ste pripravení na výzvu? Budete musieť vyriešiť rovnicu 5+5+5+4=28 iba pomocou zápalky.

IQ test - 5+5+5+4=28
IQ test: vyváženie rovnice 5+5+5+4=28

Táto hra je skvelý spôsob, ako stimulovať náš mozog a dať nám pocit úspechu, keď nájdeme správne riešenie. Ale pozor, na nájdenie správnej odpovede máte len 25 sekúnd!

Keď pochopíte pravidlá, budete sa musieť naučiť myslieť rýchlo a logicky, aby ste problém vyriešili. Otestujte svoje schopnosti a zistite, či sa vám podarí vyrovnať rovnicu skôr, ako vyprší čas! Veľa štastia !

Riešenie matematickej úlohy

Všetkým zúčastneným srdečne blahoželáme k úspešnému zvládnutiu tejto výzvy. Ďakujeme Vám za Vašu účasť a záujem, ktorý ste v tejto súvislosti prejavili. Tieto typy výziev sú veľmi populárne na sociálnych médiách vrátane Twitteru, Facebooku a Instagramu. Riešenie tejto matematickej úlohy je 5+5+6+4=20.

IQ test - 5+5+5+4=28 - návod
Riešenie

Nezabudnite, že vždy si môžete pozrieť náš obrázok vyššie, kde nájdete ďalšie podrobnosti, ako aj podrobné vysvetlenie, ako sme dospeli k tomuto výsledku. Dúfame, že si ďalšie hry a ďalšie výzvy, ktoré tu budú ponúkané, užijete ešte viac!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » IQ test » Táto matematická výzva so zhodami je jednoduchá, no málokto nájde riešenie za menej ako 25 sekúnd!