Ťažký IQ test: budete dosť bystrí, aby ste našli odpoveď za menej ako minútu?

Test QI des triangles

Ríša hádaniek je posiata výzvami, ktoré zdôrazňujú naše myslenie a schopnosti riešiť problémy. Tieto záhady, jedinečné vo svojom druhu, predstavujú tréning, ktorý možno optimalizovať náš kognitívny potenciál. Budete potom môcť nájsť riešenie tejto matematickej výzvy?

Brain Gym: Dobrodružstvo pre všetky vekové kategórie

Hádanky sú považované za telocvične pre mozog, vhodné pre všetky vekové kategórie, keďže mobilizujú pravú aj ľavú hemisféru nášho mozgu. Kým pravá hemisféra riadi kreativitu, emócie a intuitívne myslenie,ľavá hemisféra riadi analytické, systematické a objektívne myslenie. V posledných rokoch popularita hlavolamov prudko vzrástla, pretože ľudia si uvedomili ich potenciálne výhody.

Riešenie hádaniek je gymnastické cvičenie pre mozog, fascinujúce dobrodružstvo, kde každý vyriešený problém posilňuje náš kognitívny potenciál.

IQ test trojuholníkov
IQ test trojuholníkov

Matematická výzva: nájdete chýbajúce číslo?

Záhada sa môže zdať jednoduchá a ľahko riešiteľná, ak dobre rozumiete otázke. V tejto súvislosti budete musieť analyzovať situáciu a poskytnúť odpoveď!

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Tieto výzvy sú navrhnuté tak, aby otestovali váš dôvtip a úroveň inteligencie novými spôsobmi. Pri riešení týchto hádaniek sa musíte plne sústrediť na otázku.

Riešenie hádanky

Ak stále hľadáte riešenie tejto hádanky, nebojte sa, máme pre vás odpoveď. Nechoďte dole, aby ste zistili odpoveď; venujte chvíľu analýze otázky. Dúfame, že sa vám podarí vyriešiť túto hádanku, ak nie, odpoveď je nižšie. Je to skvelý spôsob, ako otestovať svoje matematické schopnosti a prehľad.

IQ test trojuholníkov – riešenie
Riešenie
  • 24 + 12 + 14 = 50
  • 13 + 19 + 18 = 50
  • 9 + 20 + 21 = 50
  • Odpoveď je 21.
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Ťažký IQ test: budete dosť bystrí, aby ste našli odpoveď za menej ako minútu?