Test osobnosti: aké dlhé sú vaše vlasy? Vaša voľba odhaľuje skrytú povahovú črtu

Každý z nás má veľmi odlišnú povahu, ale v závislosti od dĺžky vlasov máme veľa spoločného. Čo to o vás prezrádza?

Mnohé ženy si dĺžku vlasov prispôsobujú svojmu štýlu. Či už nosia dlhú hrivu a neustále sa o ňu starajú, alebo uprednostňujú minimalistickejší strih a nosia ju nakrátko. Obe rozhodnutia prezrádzajú veľa o osobnosti každého človeka. Tu je niekoľko tajomstiev, ktoré môže váš účes odhaliť v závislosti od jeho dĺžky alebo farby.

Aká je vaša osobnosť na základe dĺžky vašich vlasov?

test osobnosti - aká je dĺžka vašich vlasov
Test osobnosti: aké dlhé sú vaše vlasy?

Voľba dĺžky č. 1: Veľmi krátke vlasy

Táto osoba býva veselá a priateľská a veľmi ľahko nadväzuje priateľstvá s ľuďmi.

Hoci sú celkom sympatickí a majú veľký zmysel pre humor, majú tendenciu byť impulzívni a možno potrebujú trochu premýšľať, než sa postavia k problému. Majú však prirodzený inštinkt na riešenie problémov.

Voľba dĺžky č. 2: krátke vlasy

Tí, ktorí majú tendenciu mať krátke vlasy, približne vo výške brady, sú tiež veľmi dobrí spoločníci, ale pre ich čestnosť. Majú však tendenciu vyhýbať sa konfliktom, hoci sú veľmi otvorení novým skúsenostiam.

Voľba dĺžky #3: Stredne dlhé vlasy

Ak sú vlasy dlhé po plecia, ide o presvedčeného človeka. Ak počúvajú niekoho, kto im odporuje, ignorujú ho, ale nikdy nepochybujú o jeho schopnosti zapôsobiť. Je to človek, ktorý neustále motivuje svojím optimizmom.

Voľba dĺžky #3: Dlhé vlasy

Charizma ich definuje a sú si jej vedomí, čo im pomáha dosahovať ich ciele. Majú však sklony k romantike, a preto je pre nich ťažké nájsť skutočnú lásku.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Test osobnosti: aké dlhé sú vaše vlasy? Vaša voľba odhaľuje skrytú povahovú črtu