Test osobnosti: dvere, ktoré si vyberiete, odhalia, čo vás v živote brzdí!

Dvere symbolicky predstavujú prechod z jedného sveta do druhého, zo známeho do neznámeho. Môže to znamenať aj prechod k novým poznatkom.

V tomto teste osobnosti si stačí vybrať jedny z týchto dverí. Zistíte tak, čo vám bráni konať vo vašom živote a nedovoľuje vám napredovať tak, ako by ste chceli.

Test osobnosti: dvere, ktoré si vyberiete, odhalia, čo vás v živote brzdí
Test osobnosti

Ktoré dvere ste si vybrali? Objavte nižšie kľúče k vášmu pokroku v živote.

Červené dvere

Červené dvere
Červené dvere

Zakaždým, keď chcete v živote urobiť niečo nové, blokuje vás strach z neúspechu. Bojíte sa nedosiahnutia svojich cieľov, necítite sa dostatočne pripravení na zmenu alebo nemáte odvahu opustiť svoju komfortnú zónu. Niekedy je však v živote potrebné čeliť týmto obavám, ak chcete uspieť.

Hnedé dvere

Hnedé dvere
Hnedé dvere

Ste v rozpakoch z názorov iných. Vaše voľby často závisia od toho, čo si vaše okolie myslí natoľko, že sa radšej vzdáte svojich najväčších túžob, aby ste sa nedostali do konfliktu s niektorým z vašich blízkych. Skúste raz za čas nasledovať svoje inštinkty bez ohľadu na to, čo hovoria ostatní.

Zelené dvere

Zelené dvere
Zelené dvere

Chcete sa zmeniť, ale je to každodenná rutina, ktorá vám bráni urobiť prvý krok. Chceli by ste ísť novými cestami a zažiť nové dobrodružstvá, ale nemôžete to urobiť, pretože ste väzňom svojich zvykov. Prečo nezačať malými zmenami?

Modré dvere

Modré dvere
Modré dvere

Je to vaša extrémna citlivosť, ktorá vám bráni urobiť akúkoľvek akciu, ktorá by viedla k zmene. Okrem toho sa cítite nepríjemne zo strachu čeliť situáciám a ľuďom, ktorí by vám mohli ublížiť. Až tak, že sa im radšej vyhýbate. Ak chcete zmeniť svoj život, musíte mať dostatok odvahy na to.

Prečítajte si tiež:   Táto bežná chyba v partnerských vzťahoch vedie k neustálym hádkam
Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Test osobnosti: dvere, ktoré si vyberiete, odhalia, čo vás v živote brzdí!