Test osobnosti: odhaľte svoj prah tolerancie pre pokrytectvo pomocou vizuálneho testu

Test de personnalité sur l

Dnes vám ponúkame jedinečný zážitok. Osobnostný test, ktorý jednoduchým mechanizmom vášho vnímania odhalí vašu mieru tolerancie voči pokrytcom. Na tento účel používame obrázok obsahujúci dva odlišné prvky: oheň a ruky. Otázka je jednoduchá: ktorý z nich uvidíte ako prvý? Nechajte sa teda viesť inštinktom a zistite, čo to o vás hovorí. Neexistuje nesprávna odpoveďproste dobrodružstvo k lepšiemu pochopeniu samého seba.

Prvý dojem je vždy ten správny, najmä keď je zlý. -Henry Louis Mencken

test osobnosti na pokrytectvo
test osobnosti na pokrytectvo

Najprv vidíte oheň: znak transparentnosti

Oheň symbolizuje priehľadnosť a čistotu, čo odhaľuje mimoriadnu averziu voči pokrytcom u tých, ktorí ho vidia prví. Neváhate sa od týchto jedincov dištancovať a uprednostňovať tých, ktorí sú úprimní vo svojich emóciách, či už pozitívnych alebo negatívnych. Máš pôsobivá schopnosť pozorovania a rýchlo odhaliť ľudí, ktorí sa prezentujú neautenticky.

Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

Navyše, vaše výborná pamäť a váš zmysel pre detail často vyžadujú vaši spolupracovníci. Ste niekto, kto sa rád učí a získava nové vedomosti, dokonca aj mimo vašej oblasti odbornosti. Vaša úprimnosť však môže byť niekedy nesprávne interpretovaná, pretože máte tendenciu vyjadrovať svoje obavy bez toho, aby ste obmedzili svoje slová. Je preto vhodné vážiť slová, aby boli vaše zámery správne pochopené.

Najprv vidíte ruky: znak tolerancie

Ak ste si ako prvé všimli ruky, mohlo by to naznačovať, že tolerujete pokryteckých ľudí. Pre vás na týchto jedincoch nezáleží, rovnako ako na ich správaní. Na čom vám naozaj záleží, sú vaši blízki, tí, s ktorými sa môžete slobodne rozprávať a zdôverovať sa im. Čo sa týka pokrytcov, napriek povrchnej zdvorilosti s nimi nemáte žiadne zvláštne väzby.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Okrem toho ste túži po nových dobrodružstvách, kultúrne objavy a zážitky, ktoré vás vyvedú z vašej komfortnej zóny. Vaši priatelia a rodina vás opisujú ako niekoho oddaný a zodpovedný, vždy v hľadaní evolúcie smerom k lepšej verzii seba samého. Toto neustále hľadanie vám však niekedy môže brániť v užívaní si prítomného okamihu. Pre udržanie duševnej pohody sa preto odporúča robiť prestávky, venovať sa relaxačným aktivitám ako je joga. Vzdať sa môže byť vašou novou výzvou.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Test osobnosti: odhaľte svoj prah tolerancie pre pokrytectvo pomocou vizuálneho testu