Test osobnosti: spôsob, akým robíte päsť, prezrádza veľa o vašom charaktere. Čo je tvoje ?

Test de personnalité : de quelle façon fermez-vous le poing

Nedávna štúdia naznačuje, že spôsob, akým zatíname päsť, by mohol odhaliť fascinujúce črty našej osobnosti. Či už ste spoločenský, hanblivý alebo veľkorysý, tvoja päsť môže byť len zrkadlom tvojej duše. Boli identifikované tri hlavné spôsoby vytvárania päste, z ktorých každý odhaľuje odlišné vlastnosti.

Najmenšia akcia je lepšia ako najväčší zámer. – John Burroughs

Test osobnosti: ako zavriete päsť
Test osobnosti: ako zavriete päsť

1. Palec: znamenie umeleckých a perfekcionistických duchov

Ak sa vám zatvorí päsť so zastrčeným palcom, pravdepodobne áno introvertný a perfekcionistický človek. Váš pokoj a rezervovanosť môže byť nesprávne interpretovaná, ale tí, ktorí vás dobre poznajú, vedia, že jednoducho uprednostňujete svoj vlastný priestor, ďaleko od zhonu sveta.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

umenia a kultúry sú vašou svätyňou, ríšami, ktoré vás vyživujú a upokojujú. Ste obdarení hlbokou citlivosťou, vzácnou devízou, ktorá vás však niekedy dokáže poriadne zamávať, najmä v oblasti lásky.

2. Palec na kĺboch: znak spoločenských chameleónov

Kladiete si palec na kĺby, keď robíte päsť? Ak áno, môžete byť tým, čo sa nazýva a spoločenský chameleón. Váš prirodzený šarm, váš iskrivý humor a vaša úprimnosť z vás robia človeka, ktorého si vaše okolie veľmi váži.

Avšak aj pri vašej zdanlivej sebadôvere môžete mať skrytý strach zo zlyhania, ktorý by mohol brániť vášmu plnému rozvoju, najmä profesionálnemu. Tento strach sa môže prejaviť aj vo vašich romantických vzťahoch, pričom strach z opätovného ublíženia partnerom je opakujúcim sa pocitom.

Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

3. Palec na boku: odtlačok odvážnych a energických duší

Ak patríte k ľuďom, ktorí pri zatínaní päste dávajú palec nabok, pravdepodobne ste človek sršiaci nadšením a energiou. Vaše neustále hľadanie nových zážitkov znamená dobrodružného ducha.

Pozornosť, niekedy máte tendenciu byť príliš veľkorysý, dokonca aj voči ľuďom, ktorí si vašu láskavosť nezaslúžia. Ste uznávaní pre svoju úprimnosť a odvahu. Aj keď si to možno ľahko nepriznáte, musíte sa cítiť postaraní a v bezpečí. V opačnom prípade môže byť pre vás ťažké skutočne sa otvoriť v láske.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Test osobnosti: spôsob, akým robíte päsť, prezrádza veľa o vašom charaktere. Čo je tvoje ?