Test osobnosti: Tu je to, čo váš obľúbený pes z 3 prezrádza o vašej úrovni lojality

Premýšľali ste niekedy, čo by vaše obľúbené plemeno psa mohlo prezradiť o vašej osobnosti a úrovni lojality? Tento test osobnosti je založený na vašom výbere troch populárnych plemien psov – labrador, nemecký ovčiak a francúzsky buldog – vám môžu pomôcť lepšie pochopiť určité aspekty vašej povahy. Tak čo, ktorému psovi spomedzi 3 na obrázku dávate prednosť?

Výber psa a kľúčové prvky vašej osobnosti

Každé plemeno psa je spojené so špecifickými povahovými vlastnosťami, ako aj určité obľúbené činnosti a konkrétny životný štýl. V závislosti od vášho výberu medzi labradorom, nemeckým ovčiakom a francúzskym buldogom, tu sú niektoré prvky vašej osobnosti ktoré by sa dali zdôrazniť:

 1. Labrador: verný a ochranársky priateľ, má rád outdoorové aktivity a hry so svojou rodinou.
 2. Nemecký ovčiak: inteligentný a odvážny, rád pracuje a cíti sa užitočný.
 3. Francúzsky buldoček: veselý a láskavý, ľahko sa prispôsobuje rôznym prostrediam a situáciám.
Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu
Osobnostný test založený na lojalite
Osobnostný test založený na lojalite

Vzťah medzi psychologickým typom a výberom povolania

Okrem toho, že odzrkadľuje váš životný štýl a preferencie aktivity, plemeno psa, ktoré uprednostňujete, môže mať tiež niečo spoločné s vaším psychologickým typom a výberom kariéry. Napríklad :

 • Ľudí priťahuje Labradory môže byť viac naklonený práci v oblastiach súvisiacich s blahobytom, vzdelávaním alebo starostlivosťou o druhých.
 • Tí, ktorí preferujú nemeckých ovčiakov by sa mohli obrátiť na pracovné miesta zahŕňajúce stratégiu, riadenie alebo ochranu.
 • Nakoniec jednotlivci, ktorí si to obzvlášť cenia francúzskych buldogov by sa mohli viac zaujímať o kreatívne, umelecké alebo komunikačné profesie.

Vplyv výberu plemena psa na úroveň lojality

Lojalita je pre mnohých z nás dôležitou vlastnosťou. Výberom svojho obľúbeného psa z troch ponúkaných plemien môžete získať predstavu o svojej vlastnej úrovni lojality:

 1. Labrador : symbol neochvejnej lojality, výber tohto psa by naznačoval, že ste niekto, na koho sa možno spoľahnúť a dôverovať mu za každých okolností.
 2. Nemecký ovčiak : známy svojou lojalitou a odhodlaním, rozhodnutie pre toto plemeno by znamenalo, že ste pripravení brániť a podporovať svojich blízkych, dokonca aj v nepriaznivom prostredí.
 3. Francúzsky buldog : predstavuje láskavú a úprimnú lojalitu, milovať tohto psa by svedčilo o vašej schopnosti vytvárať silné a trvalé putá s ľuďmi okolo vás.
Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

Vaše obľúbené znamenie zverokruhu a výber vášho psa

Je zaujímavé poznamenať, že určité astrologické znamenia sú často spojené s určitými plemenami psov. V závislosti od vášho obľúbeného znamenia zverokruhu sú tu možné zhody s tromi ponúkanými psami:

 • Ram : Nemecký ovčiak (odvážny a ochranársky)
 • Bull : Labrador (verný a odhodlaný)
 • Blíženci : Francúzsky buldoček (spoločenský a prispôsobivý)
 • Rakovina : Labrador (ochranný a milujúci)
 • Lev : Nemecký ovčiak (hrdý a autoritatívny)
 • panenský : Francúzsky buldoček (opatrný a pozorný)
 • Zostatok : Labrador (harmonický a vyvážený)
 • Škorpión : Nemecký ovčiak (intenzívny a tajomný)
 • Strelec : Francúzsky buldoček (dobrodružný a optimistický)
 • Kozorožec : Labrador (zodpovedný a oddaný)
 • Vodnár : Francúzsky buldoček (nezávislý a originálny)
 • Ryby : nemecký ovčiak (emocionálny a súcitný)

Výber vášho obľúbeného psa z troch plemien ponúkaných v tomto teste osobnosti môže odhaliť zaujímavé aspekty vašej povahy, vašej aktivity a preferencií životného štýlu a úrovne vašej lojality. Je však dôležité mať na pamäti, že ide len o prehľad a že každý jednotlivec má svoju vlastnú zložitosť a nuansy.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Test osobnosti: Tu je to, čo váš obľúbený pes z 3 prezrádza o vašej úrovni lojality