Tí najlepší nájdu marshmallow ukrytý medzi pečaťami za menej ako 10 sekúnd. Prijmete túto výzvu?

Skúste nájsť marshmallow na tomto obrázku! Ste génius, ak to dokážete rozpoznať za 10 sekúnd. Otestujte si svoje pozorovacie schopnosti v tejto vizuálnej úlohe dňa. Optické ilúzie sú obrazy, ktoré sú výzvou pre vaše vnímanie a testujú vaše pozorovacie schopnosti. Existujú tri typy optických ilúzií: doslovné, fyziologické a kognitívne. Hoci dnes majú ľudia veľmi odlišnú dĺžku pozornosti, optické ilúzie vždy dokázali ľudí zaujať a udržať ich v pozornosti.

Optická ilúzia: nájdete marshmallow ukrytý na tomto obrázku?

Ilustrácie nižšie vytvoril slávny a talentovaný maďarský umelec Gergely Dudás, známy aj ako Dudolf. Pokúste sa nájsť marshmallow ukrytý na tomto obrázku hrajúcich sa tuleňov. Máte 10 sekúnd!

vizuálny test - nájdite marshmallow ukrytý medzi pečaťami
Obrázok: ©Dudolf

Ak sú výzvy zamerané na optické ilúzie zábavným spôsobom, ako otestovať svoje pozorovacie schopnosti, nemali by byť jediným spôsobom, ako zmerať svoju inteligenciu. Ak chcete získať presné údaje o svojom IQ, najlepšou metódou je absolvovať profesionálne navrhnutý test.

Podarilo sa vám nájsť marshmallow za 10 sekúnd?

Pri pozornom pohľade na fotografiu môžete rozoznať niekoľko skupín tuleňov, ktoré sa prechádzajú okolo. Aby sa odlíšili od ostatných, niektoré ženy si nasadia pokrývku hlavy, zatiaľ čo módni muži nosia kravatu alebo klobúk. Ak ste marshmallow nenašli do 10 sekúnd, prejdite nižšie a nájdite riešenie. V opačnom prípade gratulujeme, že ste si ho všimli !

Riešenie vizuálneho testu marshmallow ukrytého medzi tesneniami

vizuálny test - nájdite marshmallow ukrytý medzi pečaťami - riešenie
Obrázok: ©Dudolf

Marshmallow sa nachádza medzi dvoma pečaťami v ľavom dolnom rohu obrázka, tesne vedľa stredu. Keďže farba marshmallow a tuleňa je podobná, je ťažké ich na prvý pohľad rozpoznať.

Ak si chcete zlepšiť svoje pozorovacie schopnosti, prijmite ďalšie výzvy týkajúce sa optických ilúzií alebo sa pokúste vyriešiť číselné hádanky. Je to zábava a je to užitočné!

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Vizuálna výzva » Tí najlepší nájdu marshmallow ukrytý medzi pečaťami za menej ako 10 sekúnd. Prijmete túto výzvu?