Tichý jazyk pozícií spánku vo dvojici: čo tento test prezrádza o vašom romantickom vzťahu?

test de personnalité sur les positions de sommeil en couple

Jemné spôsoby, akými vyjadrujeme svoje pocity, sú niekedy také jednoduché ako spôsob spánku. Vedci a behaviorálni analytici naznačujú, že to, ako sa pár rozhodne spať, môže odhaliť množstvo informácií o realite ich vzťahu. Takže náš nočná reč tela môže niekedy predvídať možné budúce ťažkosti. Poďme spoločne rozlúštiť tieto spánkové polohy, v ktorých sa nevyhnutne spoznáte.

V milostnom živote neexistujú maličkosti, dôležité je akékoľvek znamenie, akékoľvek gesto.

test osobnosti párových pozícií spánku
test osobnosti párových pozícií spánku

Obsah stránky

Bok po boku, ale ďaleko od seba

Táto poloha pri spánku, hoci nezahŕňa žiadny priamy kontakt okrem ruky, naznačuje a silný vzťah a vzájomná dôvera. Obaja partneri spia vedľa seba bez dotyku, pričom im zostáva dostatok priestoru na pohyb a nájdenie najpohodlnejšej polohy.

Prepletené tvárou v tvár

Táto poloha vyjadruje silný pocit kamarátstva a spoluúčasti medzi partnermi. Prepletený spánok navyše svedčí o a vzájomný pocit ochrany a náklonnostiktorý pomáha ľahšie nájsť spánok.

Prepletené pred spaním, vzdialené po prebudení

Je v poriadku, ak sa pár, ktorý zaspal pri objatí, prebudí oddelene. Je to normálne a mimovoľné hľadanie najpohodlnejšej polohy na odpočinok, tiež symbolizujúce nezávislosť a znak dobrej intimity.

Partner, ktorý zaberá viac miesta na posteli

V tomto prípade je kľúčové preskúmať možnú toxicitu vzťahu. Je bežné, že partner, ktorý zaberá viac miesta na posteli, si osvojí a dominantné postavenie vo vzťahu.

Prečítajte si tiež:   Ako odhaliť manipulatívneho partnera, ktorý je zamilovaný: 7 účinných tipov pre vás
čo prezrádzajú polohy páru o vzťahoch
čo prezrádzajú polohy páru o vzťahoch

Spite otočení chrbtom k druhému

Táto poloha spustí alarm. Spanie chrbtom k sebe môže naznačovať určité nepohodlie vo vzťahu, situáciu, ktorú je potrebné monitorovať, aby sa problém vyriešil. Ak však pár prepletie nohy, môže to znamenať a pohodlie vo vzťahu.

Klasická lyžica

O tejto pozícii netreba veľa hovoriť. Spánok „v lyžičke“ je výborným indikátorom a zdravý vzťah, vášeň a vzájomná túžba. Okrem toho môže mať kontakt koža na kožu priaznivé účinky na zdravie.

Tvárou v tvár bez kontaktu

V tomto prípade by pár mohol chcieť rozvíjať väčšiu intimitu, hoci obaja partneri sa zdráhajú urobiť prvý krok. Na druhej strane môže predstavovať aj páry, ktoré si navzájom rešpektujú priestor, čo je nevyhnutná podmienka zachovania zdravý vzťah.

Prečítajte si tiež:   Syndróm zachraniteľa v láske: 6 jasných znamení, ktoré by vás určite mali upozorniť!

Ležať jeden druhému na hrudi

Táto poloha patrí medzi páry medzi najčastejšie, najmä na začiatku vzťahu. Navrhuje a ohnivá vášeňalebo dokonca pocit upokojenia po zmierení po hádke alebo nezhode.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Psychológia » Tichý jazyk pozícií spánku vo dvojici: čo tento test prezrádza o vašom romantickom vzťahu?