Tieto 3 čínske astrologické znamenia nájdu lásku do konca jesene 2023!

Jesenná sezóna je často synonymom obnovy a nových stretnutí. Pokiaľ ide o lásku, určité čínske astrologické znamenia môžu mať väčší úžitok z energií, ktoré budú v tomto období prítomné. Podľa našich predpovedí sú tu tri čínske znamenia zverokruhu, od ktorých sa očakáva, že nájdu lásku pred koncom jesene 2023.

Kôň: rok v znamení romantiky

Zdá sa, že v hre Horse sú hviezdy zoradené tak, aby uprednostňovali milostné príbehy počas celého roka. Toto znamenie niekedy patrí medzi najtvrdších singlov, no jeseň 2023 by mohla znamenať čas na veľké zmeny v ich milostnom živote.

Rozhodujúce stretnutie na začiatku sezóny

Naše predpovede naznačujú, že tí, ktorí sa narodili v znamení koňa, budú mať v prvých jesenných týždňoch významné stretnutie. Tento nový partner ponúkne koňom istotu a stabilitu, čo im umožní vyvážiť ich prirodzenú impulzívnosť. Okázalé farby sezóny poskytnú ideálne prostredie pre rozkvet týchto nových romantických vzťahov.

Prečítajte si tiež:   Mesiac úrody 29. septembra 2023 prinesie bohatstvo a prosperitu 3 znameniam zverokruhu

Láska v práci?

Pre tých, ktorí sa narodili v znamení koňa, je možné, že sa tieto romantické stretnutia odohrávajú v profesionálnom prostredí. Naozaj, toto je oblasť, kde toto znamenie žiari svojou charizmou a odhodlaním. Príležitosti sa preto môžu naskytnúť tak počas pracovných stretnutí, ako aj počas prestávok na kávu s kolegami.

Tieto 3 čínske astrologické znamenia nájdu lásku do konca jesene 2023!
Tieto 3 čínske astrologické znamenia nájdu lásku do konca jesene 2023!

Drak: emocionálna vnímavosť a nové dobrodružstvá

Tí, ktorí sa narodili v čínskom astrologickom znamení draka, budú mať počas jesene 2023 svoj podiel šťastia v láske. Bude to obdobie priaznivé pre citové zmeny, ktoré tomuto znameniu umožnia privítať nový milostný príbeh.

Emocionálna zrelosť a sebavedomie

Počas tejto sezóny dračí domorodci získajú emocionálnu zrelosť a vypestujú si zvýšenú potrebu úprimných rozhovorov so svojimi romantickými partnermi. Tým sa vám otvoria dvere k intímnejším a spolupatričnejším vzťahom, kde bude vládnuť vzájomná dôvera.

Prečítajte si tiež:   6 správaní vášho partnera, ktoré dokazujú, že ste v toxickom vzťahu

Otvorenosť novým skúsenostiam

Keďže Drak je znamenie túžiace po dobrodružstve a zvedavé na prírodu, počas tohtoročnej jesennej sezóny sa ľahko pustí do nových zážitkov. Preto by mohol uvažovať nad rámec toho, aby objavil nové formy lásky a vybudoval si blízke putá s osobou, ktorá je mu podobná.

Had: krásny milostný príbeh v perspektíve

Nakoniec naše predpovede zdôrazňujú, že znamenie hada bude do konca jesene 2023 ovplyvnené energiami na nájdenie lásky. Singles tohto znamenia sa budú môcť spoľahnúť na sériu zaujímavých stretnutí, ktorých cieľom je ponúknuť im milostný príbeh, ktorý naplní ich očakávania..

Napĺňajúce a trvalé vzťahy

V tomto jesennom období budú tí, ktorí sa narodili pod Hadom, potrebovať najmä stabilitu a pohodlie v milostnom živote. Stretnutia, ktoré budú mať, budú preto poznačené skutočnou túžbou vybudovať spolu niečo pevné a trvalé.

Prečítajte si tiež:   Vysávač: obľúbená technika narcistických zvrhlíkov v toxických vzťahoch

Nezanedbávajte priateľstvo

Pre hadích domorodcov je dôležité nezanedbávať priateľský aspekt ich nových romantických stretnutí. Skutočne, nadviazanie úprimných priateľstiev pred tým, ako sa pustíte do milostného vzťahu, môže byť kľúčom k úspešnému a naplnenému vzťahu.

Úloha milostných kompatibilít medzi čínskymi znakmi

Samozrejme, tieto predpovede lásky sú ovplyvnené aj kompatibilitou lásky medzi rôznymi čínskymi astrologickými znameniami. Aby maximalizovali svoje šance zažiť skvelý príbeh, Kone si budú musieť dávať pozor najmä na spriaznenosť s vodným zajacom alebo drakom.

Stručne povedané, energie jesene 2023 budú obzvlášť uprednostňovať koňa, draka a hada v ich hľadaní lásky. Či už ide o začínajúci príbeh alebo už existujúci vzťah, tieto tri znamenia sa budú môcť spoľahnúť na podporu hviezd, aby zažili jesenné obdobie bohaté na emócie.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 3 čínske astrologické znamenia nájdu lásku do konca jesene 2023!