Tieto 3 znamenia zverokruhu budú od 20. februára čeliť sklamaniam v láske: Budete to musieť vziať na seba!

OH láska ! Pocit, ktorý nás núti prežívať magické a intenzívne chvíle. Niekedy sa nám však planéty pripletú do cesty a spôsobia, že tento pocit je podfarbený náznakom sklamania. A to je práve prípad od 20. februára pre niektoré astrologické znamenia.

Možno poznáte astrológiu a jej vplyvy na náš život, ale naozaj viete, o čo ide? Jednoducho povedané, táto veda nám hovorí, ako zarovnanie planét ovplyvňuje naše životy.

A tentoraz je to Venuša, planéta lásky, ktorej sa to týka: chystá sa opustiť súhvezdie Rýb a vstúpiť do súhvezdia Barana. Prechod, ktorý bude trvať do 17. marca a ktorý bude mať a negatívny vplyv na romantické vzťahyčím prináša vlnu sklamaní.

Astrológia - sklamanie v láske
Astrológia: sklamanie v láske

Takže pozor na krehké srdiečka: ak ste jedným z nich 3 dotknuté znamenia zverokruhubudeš to musieť zobrať na seba!

„Láska je silný cit, ktorý nás niekedy dokáže poriadne zamávať. »

Nepremeškajte zvyšok článku, aby ste sa dozvedeli viac a prispôsobili svoje správanie pohybom planét!

Veľké výzvy Ram (21. marca – 19. apríla)

Znamenie zverokruhu Baran
©123rf

THE Barani, odvážni a nadšení, sú pripravení postaviť sa všetkým výzvam, ktoré im prídu do cesty. Žiaľ, od 20. februára sa im predstaví milostná výzva. Ich sila a energia budú podrobené skúške, aby prekonali toto obdobie sentimentálneho sklamania.

Baran bude potrebovať trpezlivosť a pochopenie, aby úspešne prešiel touto skúškou. Dobrou správou je, že táto výzva by nemala byť príliš dlhá a Baranovi sa čoskoro podarí opäť sa usmievať.

Býk (20. 4. – 20. 5.): Zostaňte sebavedomí!

Znamenie zverokruhu Býk
©123rf

Domorodci z Bull si môže byť istý, že aj napriek sklamaniam v láske, ktoré ich od 20. februára čakajú, prežijú a získajú späť ducha. Pokojnej a vyrovnanej povahy, vedia to vziať na seba a rozveseliť sa.

ich vlastnosti vytrvalosti, odvaha a sebaúcta im pomôžu prekonať tieto ťažké časy. Musia naďalej veriť v lásku a zachovať si svoju lásku dôveru v seba samých. Musíme sa držať maličkostí, ktoré spríjemňujú život a sústrediť sa na to, čo nás robí šťastnými. Domorodci z Býka budú za svoju snahu čoskoro odmenení.

Váhy (23. 9. – 22. 10.): Ovládnite svoje emócie!

Znamenie zverokruhu Váhy
©123rf

Domorodci Váhy sú veľmi citlivé a emocionálne bytosti. Rýchlo odpúšťajú a netrpia dlho. Ale bohužiaľ, táto schopnosť odpúšťať ich môže niekedy priviesť k tomu, že akceptujú veci, ktoré by nemali mať, čo ich vedie k sklamaniam v láske.

Od 20. februára to bude potrebné vziať na seba, aby ste si udržali vnútornú silu a prekonali tieto vzostupy a pády lásky. Počúvajte svoju intuíciu a pamätajte, že máte moc rozhodnúť, či vzťah stojí za to alebo nie.

Chceme sa poďakovať všetkým čitateľom za prečítanie tohto článku. Dúfame, že ste tam našli užitočné a zaujímavé informácie. Ak to považujete za relevantné, pozývame vás, aby ste ho zdieľali so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 3 znamenia zverokruhu budú od 20. februára čeliť sklamaniam v láske: Budete to musieť vziať na seba!