Tieto 3 znamenia zverokruhu dokážu čítať myšlienky: Im nemôžete klamať!

Objavte, prečo sú niektoré znamenia zverokruhu obzvlášť intuitívne a ako im pomáha ich výnimočná schopnosť vnímať emócie a myšlienky iných.

Určite ste už počuli, že niektoré astrologické znamenia sú intuitívnejšie a empatickejšie ako iné. Nie je to len náhoda, keďže tieto schopnosti umožňujú týmto znameniam rozoznať pravdu a tým zmariť pokusy o podvod. V tomto článku vám predstavíme 3 znaky, ktoré dokážu čítať medzi riadkami a uhádnuť, či niekto klame:

 1. Rakovina (21. jún – 22. júl)
 2. Škorpión (23. október – 21. november)
 3. Ryby (19. február – 20. marec)

Teraz, keď sme ich predstavili, poďme sa bližšie pozrieť na každé z týchto znamení zverokruhu, analyzovať ich charakter a ich mimoriadne schopnosti dekódovať myšlienky iných.

1. Rak: empatia v službe pravde

Ľudia narodení v znamení Raka sú vo všeobecnosti veľmi citliví a emocionálni, čo je hlavnou výhodou pri odhaľovaní klamstiev. Počas bytia veľmi v súlade s ich vlastnými emóciami a emóciami inýchRakovina prirodzene dokáže pochopiť, čo sa skrýva za slovami a činmi.

Prečítajte si tiež:   Ako hľadať konzistenciu? Toto znamenie zverokruhu miluje rutinu, ale čo to pre neho znamená?

Intuitívna povaha Raka

Veľká citlivosť Rakov im dáva aj mimoriadnu intuíciu. Vo všeobecnosti sú veľmi prepojení so svojím prostredím a emóciami ľudí okolo nich, ktoré robí ich schopnými vnímať to, čo zostalo nevypovedané alebo skryté túžby ako druhá prirodzenosť. To tiež znamená, že často vedia rozoznať, keď ich niekto podvádza alebo niečo skrýva:

 • Okamžite zistia nezrovnalosti v reči svojho partnera.
 • Ich vynikajúce komunikačné schopnosti im umožňujú klásť základné otázky, aby objasnili pravdu.
 • Vynikajú v čítaní vizuálnych podnetov a vyhýbajú sa tak oklamaniu zovňajškom.

Okrem toho sa Raci nedržia len svojej intuície: neváhajú prevziať motiváciu za klamstvom a budú mať tendenciu byť podozrievaví, kým všetky ich otázky nebudú uspokojivo zodpovedané.

2. Škorpión: bystré vnímanie skrytých zámerov

Škorpióni sú známi svojou vnímavou povahou a schopnosťou vidieť za hranice vzhľadu. Aj keď sa situácia ukáže v tom najlepšom svetle, Škorpión intuitívne spozná, že niečo nie je v poriadku. Vnímanie nevyslovených úmyslov a pocitov, či už čítaním medzi riadkami verbálneho jazyka alebo pozorným pozorovaním mimiky, sa zdá byť medzi nimi vrodeným zvykom.

Prečítajte si tiež:   Tieto 3 znamenia zverokruhu čakajú veľké zmeny po letnom slnovrate: príde pozitívna energia!

Misia Scorpions: demaskovať podvodníkov

Astrologické znamenie Škorpión je úzko späté s tajomstvom a to má významný vplyv na spôsob, akým človek vidí svet. Skutočne, Škorpióni majú a neukojiteľná túžba odhaľovať tajomstvá, najmä pokiaľ ide o skryté úmysly ľudí. Ich prirodzená zvedavosť v kombinácii s výnimočnou schopnosťou analýzy umožňuje ľuďom narodeným v tomto znamení rýchlo dekódovať zložité situácie a rozpoznať pravdu:

 • Sú schopní vnímať detaily, ktoré si väčšina ostatných nevšimne.
 • Vďaka svojmu nadhľadu vedia pomocou taktu rafinovane vytiahnuť z klamárov potrebné informácie.
 • Podozrievavé od prírody, obyčajné počúvanie ich inštinktov často stačí na to, aby ste zistili, že niečo nie je v poriadku.

Takže úspešne oklamať Škorpióna je takmer nemožné. S nimi je najlepšie zostať úprimný a transparentný, aby ste sa vyhli odhaleniu vašich klamstiev.

3. Ryby: súcit a porozumenie pri love pretvárok

Ryby sú považované za jedno z najempatickejších znamení zverokruhu. Ako vodné znamenie, podobne ako Rak a Škorpión, Ryby majú tiež veľkú emocionálnu citlivosť, čo im umožňuje cítiť emócie druhých a pochopiť ich hlbšie motivácie. Táto mimoriadna empatia je cenným prínosom pri odhaľovaní klamárov:

Prečítajte si tiež:   Ako hľadať konzistenciu? Toto znamenie zverokruhu miluje rutinu, ale čo to pre neho znamená?

Prirodzená nálada Rýb

Pri Rybách je kľúčovým slovom spojenie: úprimne sa zaujímajú o to, ako sa ostatní cítia, snažia sa im ponúknuť podporu a porozumenie. Ich dar pre pochopiť emocionálne bloky alebo nenaplnené potreby za ťažkým postojom alebo klamlivou rečou im umožňuje byť veľmi efektívny, pokiaľ ide o mätúce klamárov:

 • Ryby sú pozorné voči najmenším zmenám v atmosfére, dokážu rozpoznať, keď je niečo „vypnuté“.
 • Vďaka svojej intuícii a tvorivej predstavivosti môžu ľahko zvážiť rôzne možné scenáre na vysvetlenie nesprávneho správania.
 • Rovnako ako Rak, aj Ryby využívajú svoje komunikačné schopnosti na kladenie otázok, ktoré budú konfrontovať klamárov s ich rozpormi.

Pokúšať sa skryť pravdu pred Rybami môže byť nebezpečné cvičenie. S ich prirodzenou empatiou, súcitom a vycibrenou intuíciou je malá šanca, že lož zostane nepovšimnutá.

Ak ste Rak, Škorpión alebo Ryby, pravdepodobne máte schopnosť vnímať schopnú čítať myšlienky a emócie iných, aby ste mohli odhaliť klamárov. Je nevyhnutné používať túto schopnosť láskavo, chápať, že každý má svoje vlastné dôvody na klamstvo a že hlavnou vecou je prinútiť ľudí, aby hovorili svoju pravdu.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 3 znamenia zverokruhu dokážu čítať myšlienky: Im nemôžete klamať!