Tieto 3 znamenia zverokruhu neradi oslavujú Valentína: napriek tomu sú v láske veľmi šťastné!

THE 14. február je jedným z najromantickejších dní v roku, no nie pre každého! THE Znamenia zverokruhu ktorí považujú Valentína za zbytočný a nepotrebný, nemajú v úmysle oslavovať tento sviatok. Tí, ktorí patria k týmto znameniam, sú však v láske veľmi šťastní a žijú vášnivé a uspokojujúce vzťahy. Ako vysvetliť tento paradox? Možnoastrológia, starodávna veda, ktorá skúma vplyv planét na náš život, je odpoveďou na túto otázku! Ich súčasné zarovnanie ovplyvňuje správanie a osud ľudí a môže vysvetľovať, prečo niektoré znamenia nie sú citlivé na Valentína.

„Alchýmia hviezd je to, čo nás spája s ostatnými a so sebou samými. “ – Paulo Coelho

Astrológia - znamenia, ktoré nemajú radi Valentína
Astrológia: Znamenia, ktoré nemajú radi Valentína

Zistite, prečo sú niektoré znamenia zverokruhu necitlivejšie na Valentína ako iné a ako môže astrológia vysvetliť tento paradox. Vydajte sa na fascinujúce skúmanie fyzickej, psychologickej a duchovnej roviny lásky a spoznajte úzke prepojenie medzi vašimi znameniami zverokruhu a vašim osudom.

Baran (21. 3. – 19. 4.): šťastný a nezávislý!

Znamenie zverokruhu Baran
©123rf

THE Barani sú považovaní za veľmi dynamických a ambicióznych ľudí. Majú radi voľnosť, a preto Valentín nie je ich obľúbeným sviatkom. Domorodci tohto astrologického znamenia sú skutočne šťastnejší, keď sa môžu vydať vlastnou cestou bez toho, aby sa museli podriaďovať očakávaniam inej osoby. To však neznamená, že nemajú radi lásku!

Naopak, Barani sú v láske veľmi vášniví a verní a radi zdieľajú intímne chvíle so svojou polovičkou. Niekedy majú dokonca tendenciu byť trochu majetnícki, čo len dokazuje, ako veľmi si cenia svoje romantické vzťahy!

Vodnár (21. 1. – 19. 2.): progresívne a nezávislé znamenie

Znamenie zverokruhu Vodnár
©123rf

Vodnár je druhé znamenie zverokruhua jeho domorodci sú známi svojou nezávislosťou a pokrokovým duchom. Tieto vlastnosti sa nachádzajú aj v ich romantických vzťahoch. Vodnár sa snaží predovšetkým o byť voľný a zdieľať príjemné chvíle so svojím partnerom.

Ak títo rodáci nemajú Valentína príliš v láske, je to preto, že uprednostňujú jemné prejavy lásky, ktoré zdôrazňujú slobodu rovnako ako záväzok. Napriek tomu sú však Vodnári v láske veľmi šťastní a majú všetko, čo potrebujú, aby sa im vo vzťahoch splnilo.

Blíženci: Vášniví milenci (21. mája – 20. júna)

Znamenie zverokruhu Blíženci
©123RF

Blíženci sú znamenia, ktoré milujú lásku a sú pre ňu veľmi nadšení. Dokážu byť veľmi vášniví a dať svojmu partnerovi všetku lásku, ktorú môžu ponúknuť. Nemajú príliš v láske veľké vyhlásenia alebo Valentína všeobecne, no milujú drobné dotyky a najradšej ich oslavujú po celý rok. Blíženci sú radi, že žijú svoj vzťah s vášňou, skúmajú svoje pocity a cítia sa slobodní v milujúcom zväzku.

Ďakujem, že ste si prečítali tento článok. Dúfame, že to bolo pre vás užitočné! Ak sa vám to páčilo, pokojne to zdieľajte so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 3 znamenia zverokruhu neradi oslavujú Valentína: napriek tomu sú v láske veľmi šťastné!