Tieto 3 znamenia zverokruhu sú najhoršie v posteli: pozor na zdanie!

Môžu byť dobrí v komunikácii, vysoko organizovaní alebo talentovanejší v iných oblastiach života, ale ak existuje jedna vec astrologické znamenia neovládajte, je dobre intímne vzťahy. Aké sú teda 3 znaky astrologické kto má najmenšiu šancu uspokojiť svojho partnera? Pozrime sa, čoastrológiaštúdium planét a hviezda ich zarovnania odhaľujú!

Ako povedal Alexandre Dumas: Láska je cit, ktorý nepozná hranice.

Tieto 3 znamenia zverokruhu sú najhoršie v posteli: pozor na zdanie!
Astrológia: 3 najmenej nadané znamenia v posteli

Takže teraz zistite, ktoré 3 znamenia zverokruhu sa nachádzajú v spodnej časti balenia, pokiaľ ide o vankúšovú zábavu! Možno budete prekvapení výsledkami? Dozviete sa, ak budete pokračovať v čítaní.

Blíženci (21. mája – 20. júna)

THE Blíženci sú známi svojou dobrodružnou stránkou a originálnymi nápadmi. Žiaľ, v dobrých intímnych chvíľach im to veľmi nejde. Často nechávajú kontrolu na partnerovi a myslia na vonkajšie veci, čo narúša intimitu okamihu.

Majú tendenciu chcieť viac, než už majú, čo môže pokaziť zábavné chvíle, pretože sa stanú príliš sebeckými. Ak s nimi však nájdete tú správnu rovnováhu, zamilujete si každú chvíľu strávenú s nimi!

Rakovina (21. jún – 22. júl)

Domorodci v znamení zverokruhu Rak sú vo všeobecnosti veľmi milujúci a starostliví. Je známe, že sú veľmi citlivé, čo je skvelá vlastnosť, keď príde na milovanie. bohužiaľ, nie vždy to vedia ovládať.

To znamená, že sa môžu previniť tým, že porušili kúzlo tým, že hovorili o veciach úplne mimo kontextu, dokonca aj počas objatia! Ale našťastie ich tendencie byť veľmi empatické a k mysli na druhých skôr ako na seba môže skutočne pomôcť v intenzívnych chvíľach.

Znamenie zverokruhu Panna (23. augusta – 22. septembra)

Ľudia narodení v znamení panenský sú známi svojou tendenciou vždy chcieť viac zábavy a tento postoj môže často pokaziť výnimočné chvíle. Majú tendenciu byť sebeckí a nadovšetko hľadajú svoje vlastné blaho.

Dokážu byť však veľmi milujúci a súcitní, ak ich partneri pochopia ich motiváciu a nájdu si čas, aby ich spoznali. Panny oceňujú komunikáciu a sú vždy pripravené diskutovať o rôznych spôsoboch, ako zlepšiť prežívanie lásky.

Ďakujeme, že ste si prečítali tento článok o 3 hviezdičkových znameniach, ktoré sú menej dobré v milovaní! Dúfame, že sa vám informácie páčili a pozývame vás, aby ste ich zdieľali so svojimi priateľmi na sociálnych sieťach. Ak máte záujem dozvedieť sa viac o astrologických znameniach a ich sexuálnom správaní, neváhajte si prečítať naše ďalšie články.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 3 znamenia zverokruhu sú najhoršie v posteli: pozor na zdanie!