Tieto 4 znamenia zverokruhu by sa mohli tento týždeň zamilovať a ukončiť svoj súčasný vzťah!

Láska je zložitý a nepredvídateľný pocit. Zamilovanosť Jeden deň sa zamilujete a na druhý deň už necítite to isté, je pre niektorých realitou. Tento týždeň, od 4. do 10. septembra 2023, to zažijú štyri znamenia zverokruhu.

Astrálne vplyvy tohto týždňa

Tento týždeň je poznačený významným tranzitom: retrográdnym Jupiterom. Hoci sa Jupiter vo všeobecnosti považuje za priaznivý tranzit, tento týždeň prinesie ťažkú formu lásky. Aby niektorí ľudia opäť našli šťastie, budú musieť urobiť ťažké rozhodnutia, vrátane ukončenia súčasných vzťahov.

Tieto 4 znamenia zverokruhu by sa mohli tento týždeň zamilovať a ukončiť svoj súčasný vzťah!
Tieto 4 znamenia zverokruhu by sa mohli tento týždeň zamilovať a ukončiť svoj súčasný vzťah!

Ovplyvnené znamenia

  • Býk (20. apríla – 20. mája) Pod vplyvom energie Lilith bude Býk cítiť potrebu vzbúriť sa proti svojej súčasnej situácii. Nastúpi ochabnutosť a túžba po zmene sa stane nevyhnutnosťou.
  • Lev (23. júla – 22. augusta) Leva rozruší náhle zistenie. Raz stratenú dôveru je ťažké získať späť. Tento týždeň Lev jasne uvidí koniec svojho vzťahu.
  • Váhy (23. septembra – 22. októbra) Na konci svojich síl cítia Váhy potrebu ukončiť vzťah, ktorý im už nič neprináša. Zdá sa, že komunikácia zlyhala a túžba po niečom lepšom berie za svoje.
  • Strelec (22. november – 21. december) Strelec unavený jednostranným vzťahom sa rozhodne vziať veci do vlastných rúk. Tento týždeň ukončí vzťah, ktorý mu už nevyhovuje.
Prečítajte si tiež:   4 znamenia zverokruhu čaká v týždni od 2. do 8. októbra 2023 neuveriteľná jazda

Cesta k obnove

Každý koniec je nový začiatok. Hoci cesta môže byť ťažká, často vedie k lepšej verzii vás samých. Znamenia, na ktoré bude mať tento týždeň vplyv, nájdu silu na obnovu a posun k lepšej budúcnosti.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto 4 znamenia zverokruhu by sa mohli tento týždeň zamilovať a ukončiť svoj súčasný vzťah!