Tieto bestsellery z Ikea sú predmetom stiahnutia produktu: dávajte si pozor na zranenia, ak ich vlastníte!

IKEA, švédsky nábytkársky gigant, vydal varovanie týkajúce sa jedného zo svojich vlajkových produktov. Lettanské zrkadlo by v skutočnosti mohlo predstavovať riziko pre spotrebiteľov. Podľa informácií poskytnutých značkou toto zrkadlo pravdepodobne spadne zo steny.

v čom je presne problém?

Spotrebitelia hlásili, že pripevnenie zrkadla Lettan na stenu sa môže zlomiť. „Objavili sa správy, že časť hardvéru, ktorý pripevňuje Lettanove zrkadlá k stene, sa môže zlomiť. Vzniká tak riziko, že zrkadlo náhle spadne zo steny“uviedla IKEA na svojej webovej stránke.

Čo ak vlastníte toto zrkadlo?

  • Objednajte si náhradu: IKEA ponúka majiteľom zrkadla Lettan možnosť objednať si náhradný diel na vyriešenie tohto problému.
  • Skontrolujte si dátum kúpy: Ak ste si zrkadlo Lettan zakúpili po februári 2020, je vhodné vykonať merania.
  • Buďte ostražití: Počas čakania na prijatie a inštaláciu náhradného dielu sa odporúča pravidelne monitorovať pripevnenie zrkadla.
Prečítajte si tiež:   Ako bojovať proti vráskam a únave? Doprajte si viac vitamínu Q!
Tieto bestsellery z Ikea sú predmetom sťahovania produktov, dávajte si pozor na zranenia, ak ich vlastníte!
Tieto bestsellery z Ikea sú predmetom sťahovania produktov, dávajte si pozor na zranenia, ak ich vlastníte!

Veľmi obľúbený produkt od roku 2020

Zrkadlo Lettan je v predaji od februára 2020. Napriek týmto problémom s fixáciou IKEA uisťuje, že samotné zrkadlo je kvalitné a nemá žiadne iné chyby.

Bezpečnosť predovšetkým

IKEA vždy kládla dôraz na bezpečnosť svojich výrobkov. Informovaním spotrebiteľov o tomto potenciálnom probléme a ponukou riešenia značka opäť ukazuje svoj záväzok k bezpečnosti a spokojnosti zákazníkov.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Novinky » Tieto bestsellery z Ikea sú predmetom stiahnutia produktu: dávajte si pozor na zranenia, ak ich vlastníte!