Tieto dve znamenia zverokruhu sa nikdy nevzdajú viery v Santa Clause, ani ako dospelí!

Viera v magickú silu Vianoc: Prečo niektorí ľudia nikdy neprestanú veriť v existenciu Santa Clausa, bez ohľadu na svoj vek?

Čaro Vianoc nie je len pre deti a niektorí z vás sa možno ešte stále nechávate unášať čarom koncoročných sviatkov. V tomto článku odhalíme oboje Znamenia zverokruhu ktorí s väčšou pravdepodobnosťou stále veria na Santa Clausa, dokonca aj ako dospelí. Pripravte sa na prehliadku svojho astrologického znamenia alebo možno astrologického znamenia vašich blízkych, aby ste zistili, kto z vás bude s najväčšou pravdepodobnosťou naďalej snívať o tejto legendárnej postave.

Prečo niektorí ľudia stále veria na Santa Clausa?

Dôležitú úlohu zohráva detstvo a nostalgia vo viere v Santa Clausa. Niektorí ľudia skutočne nachádzajú útechu a šťastie, keď si spomínajú na toto čarovné obdobie, keď sa zdalo všetko možné, a najmä na existenciu slávneho distribútora darčekov. Týmto dospelým umožňuje viera v Santa Clausa zachovať si časť naivity a bezstarostnosti tvárou v tvár niekedy zložitým a temným skutočnostiam každodenného života.

Prečítajte si tiež:   Tri znamenia zverokruhu, ktoré budú mať v roku 2024 neobyčajnú schopnosť podnikať: kto sú tieto majstri financií?

Nadčasové a univerzálne hodnoty

Okrem jednoduchej viery v mýtickú postavu existuje aj fascinácia hodnotami, ktoré stelesňuje Santa Claus. Veľkorysosť, zdieľanie a láska sú posolstvá prítomné vo všetkých kultúrach a prostredníctvom rôznych postáv ako napr Bože, Alah alebo dokonca anjelov

Znamenie #1: Ryby – detská duša navždy

Medzi všetkými znameniami zverokruhu sú ľudia narodení v znamení Rýb nepochybne tými, ktorí majú v sebe pevne ukotvenú časť detstva. THE Ryby sú často popisované ako sladké, zasnené a citlivé, čo sa dokonale hodí k tým, ktorí ešte veria na Santa Clausa. Navyše, ich kreativita a bezhraničná fantázia im umožňuje ľahko uniknúť do nádherného sveta, kde sa môže stať čokoľvek, vrátane návštevy muža v červenom.

Prečítajte si tiež:   22. júna nás očakáva Mesiac v Kozorožcovi: Tieto 4 znamenia získajú najviac pozornosti

Hlboká empatia a nostalgia za minulosťou

Domorodci v znamení Rýb sú tiež silne viazaní na šťastné a nežné spomienky na svoje detstvo. Viera v Santa Clausa je preto pre nich spôsob, ako si zachovať túto nevinnosť a šťastie minulých rokov. Santa Claus tiež predstavuje pre Ryby symbol nádeje a bezpodmienečnej lásky, dvoch hodnôt, ktorým pripisujú veľký význam.

Znamenie č. 2: Rak – náklonnosť k rodinnej tradícii

Ľudia narodení v znamení Raka budú pravdepodobne aj naďalej veriť na Santa Clausa ako dospelí. Rak je skutočne často nadšený z rodinných osláv a darí sa mu v teplom a magickom prostredí.

Útulný kokon, ktorý bude čeliť životu

Pre rodákov z Rakovina, detstvo predstavuje útočisko, čas, keď bolo všetko jednoduchšie a bezpečnejšie. Viera v existenciu Santa Clausa im teda umožňuje nájsť pohodlie, ktoré tak veľmi potrebujú. Okrem toho hodnoty zdieľané charakterom muža v červenej farbe dokonale zodpovedajú ideálom ľudí narodených v tomto znamení.

Prečítajte si tiež:   Tri znamenia zverokruhu, ktoré budú mať v roku 2024 neobyčajnú schopnosť podnikať: kto sú tieto majstri financií?

Okrem týchto dvoch astrologických znamení je čaro Vianoc skutočne univerzálne

V tomto článku sme odhalili 2 astrologické znamenia, ktoré sú predisponované k tomu, aby ste naďalej verili v Santa Clausa aj v dospelosti. Ryby so svojím snívaním a citlivosťou spojenou s detstvom, ako aj Rak so svojou pripútanosťou k rodinným tradíciám, sú pripravené zachovať túto vieru rok čo rok neporušenú.

Čaro Vianoc však zjavne ovplyvňuje všetky znamenia zverokruhu a všetky generácie. Každý jednotlivec, či už dieťa alebo dospelý, môže byť ovplyvnený rôznymi dôvodmi, aby si toto presvedčenie zachoval. Možno sa teraz pýtate: aké sú vaše vlastné dôvody?

  • Chcete jednoducho pokračovať v tradícii, ktorá vám urobila radosť a je vám blízka?
  • Chcete túto vieru odovzdať svojim deťom, aby ste ich ohromili a prinútili ich zažiť rovnaké kúzlo, aké ste zažili vy počas svojej mladosti?

Bez ohľadu na to, či veriť v Santa Clausa alebo nie, je osobná voľba pre každého. Hlavné je nájsť to, čo nám rozjasní život počas sviatočného obdobia a podeliť sa o tieto vzácne chvíle s tými, ktorých máme radi.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto dve znamenia zverokruhu sa nikdy nevzdajú viery v Santa Clause, ani ako dospelí!