Tieto tri astrologické znamenia sú najviac neverné, najmä to posledné!

Je isté, že identitu každého človeka oveľa viac určuje život, jeho cesta s nástrahami a stretnutia, než astrologické znamenie. Ale na tom nezáleží, to nám však nebráni v tom, aby sme sa občas zabavili určité podobnosti medzi dvoma rodeným znamením. A každé znamenie zverokruhu má právo na svoju vlastnú malú reputáciu.

Preto sa niektoré znamenia považujú za zášť, iné hovoria za chrbtom a niektoré sú považované za neverné. Aj keď však do hry vstupujú astrologické znamenia, treba brať do úvahy aj zvyšok horoskopu, pretože váš ascendent, Mesiac a ďalšie domy sú tiež dôležité pre identifikovať osobnosť človeka..

Astrológia - najviac neverné znamenia
Astrológia: Najnevernejšie znamenia

Ktoré tri astrologické znamenia sú najčastejšie obviňované z nevery?

Škorpión: kráľ klamárov

Túto trojicu najnevernejších astrologických znamení začíname slávnym Škorpiónom, ktorý je vodným znamením. Príslušníci tohto znamenia majú zjavne vrodený talent na klamstvo. Sú veľmi dobrí v manipulácii s ľuďmi, najmä s partnermi, aby dosiahli svoje úspechy. Ich prirodzená charizma je taká silná, že vo väčšine prípadov dokážu získať to, čo chcú.

Znamenie zverokruhu Škorpión
©123RF

O Škorpiónoch je známe, že sú obdarení prirodzeným šarmom, ktorý im umožňuje ľahko zvádzať. Majú radi rozmanitosť a zmeny a nezastavia sa pred ničím, aby dosiahli svoje ciele. Ich schopnosť prispôsobiť sa je pôsobivá a ich túžba po vedomostiach neukojiteľná. Dá sa povedať, že vernosť nepatrí medzi ich hlavné vlastnosti. Medzi slávnych Škorpiónov patria Ryan Gosling, Bruce Willis a Adriana Karembeu.

Strelec: vášeň a sloboda

Druhým astrologickým znamením na našom zozname najnevernejších je Strelec. Toto ohnivé znamenie sa spája so slobodou, radosťou a dobrodružstvom. Strelci sú veľmi pripútaní k pojmu slobody a neznášajú pocit spútanosti, či už fyzickej alebo emocionálnej. Vždy vyhľadávajú nové zážitky a povzbudzujú k tomu aj svojho partnera.

Znamenie zverokruhu Strelec
©123rf

Život je pre nich príliš krátky na to, aby sa uspokojili s rutinou. Preto sú veľmi náchylní na pokušenie a veľmi ich priťahuje zakázané. Okrem toho musí byť ich milostný vzťah založený na vášni a vzrušení, inak sa rýchlo vyčerpá. Medzi slávnych Strelcov patria Miley Cyrus, Jim Carrey a Brad Pitt.

Vodnár: zvedavosť a nezávislosť

Posledným astrologickým znamením, ktoré uzatvára tento rebríček, je Vodnár. Vodnári sú veľmi nezávislí a radšej zostávajú slobodní, než aby investovali do dlhodobého vzťahu. Preto ich veľmi priťahujú zakázané veci a nikdy sa nehanbia flirtovať s každým, kto im skríži cestu.

Znamenie zverokruhu Vodnár
©123rf

Radi objavujú a skúmajú a môžu byť vyčerpávajúci v nekonečnom hľadaní vedomostí. Nanešťastie, táto túžba po poznaní ich niekedy môže priviesť k cudzoložstvu. Medzi slávnych vodnárov patria Jean Reno, Rihanna a Jay Z.

Ako sme videli, astrologické znamenia môžu poskytnúť informácie o osobnostiach ľudí. Niektoré znamenia sú viac náchylné na neveru ako iné. Najmä Škorpión, Strelec a Vodnár sú tri znamenia, ktoré sú často obviňované z nevery. Je však dôležité mať na pamäti, že cieľom týchto informácií nie je stigmatizovať zrodencov týchto troch znamení, ale len ich upozorniť na potenciálne nebezpečenstvo nevery.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto tri astrologické znamenia sú najviac neverné, najmä to posledné!