Tieto znamenia zverokruhu budú mať pravdepodobne dosť smutné leto: ako prekonať toto obdobie?

les 2 signes du zodiaque qui risquent de passer un été triste

Leto je často synonymom radosti, slnka a romantiky. Avšak, pre niektorých domorodcov zverokruhu, toto dlho očakávané obdobie nemusí byť taký žiarivý, ako sa očakávalo. V tomto článku odhalíme dve astrologické znamenia, ktoré by mohli mať poriadne pochmúrne leto.

Škorpión: emocionálne výzvy, ktoré treba prekonať

Domorodci Škorpióni môžu počas leta čeliť určitým turbulenciám. Toto obdobie bude skutočne poznačené napätím v ich milostnom a spoločenskom živote, spôsobené najmä prítomnosťou Saturna vo Vodnárovi.

2 znamenia zverokruhu, ktoré budú mať pravdepodobne smutné leto
2 znamenia zverokruhu, ktoré budú mať pravdepodobne smutné leto

vzťahové výzvy

Prechod Saturna vo Vodnárovi môže spôsobiť, že Škorpión bude mať určitú emocionálnu nestabilitu, čo riskuje narušenie ich vzťahov s ostatnými. Škorpióni potom budú musieť zdvojnásobiť svoje úsilie, aby si udržali harmonické väzby so svojimi blízkymi, inak sa ocitnú v izolácii.

Prečítajte si tiež:   Toto znamenie čínskeho zverokruhu je najcharizmatickejšie zo všetkých: nikto mu neodolá!

Pocit nespokojnosti

Napätie, ktoré pociťuje Škorpión, môže tiež vyvolať pocit všeobecnej nespokojnosti. Napriek všetkému úsiliu budú títo rodáci v tomto letnom období hľadať šťastie len ťažko. Budú sa preto musieť obrniť trpezlivosťou a snažiť sa využiť príjemné chvíle, ktoré sa im naskytnú.

Kozorožec: ťažkosti s rozkvetom

Rozmary leta nezostanú ušetrení ani rodáci z Kozorožca. V skutočnosti budú musieť čeliť destabilizačným situáciám, ktoré by im mohli spôsobiť určité emocionálne a sociálne obavy.

Frustrácia v profesionálnej oblasti

Vplyv Pluta v Kozorožcovi počas tohto letného obdobia bude pre Kozorožcov na profesionálnej úrovni obzvlášť škodlivý. Tí druhí môžu čeliť prekážkam, ktoré im znemožnia napredovať v ich projektoch. Tento pocit stagnácie by mohol v týchto tvrdo pracujúcich a ambicióznych domorodcoch spôsobiť určitú frustráciu.

Prečítajte si tiež:   Mesiac úrody 29. septembra 2023 prinesie bohatstvo a prosperitu 3 znameniam zverokruhu

Komplikované milostné vzťahy

Ani v láske nebudú Kozorožci imúnni voči ťažkostiam. Hviezdy totiž avizujú určité napätie v ich sentimentálnom živote, spôsobené najmä nedostatočnou komunikáciou s partnerom. Aby tieto problémy neeskalovali, bude dôležité, aby si Kozorožci našli čas na diskusiu a vyjasnenie si vecí so svojou polovičkou.

Niekoľko rád, ako prekonať tieto letné turbulencie

Aj keď leto sľubuje, že pre Škorpiónov a Kozorožcov bude trochu smutné, je nevyhnutné nevzdávať sa. Tu je niekoľko odporúčaní pre tieto dva znaky, aby ste prekonali toto obdobie s väčším pokojom:

  • Buď trpezlivý: Riešenia vašich problémov neprídu zo dňa na deň. Je preto dôležité akceptovať, že veci si vyžadujú čas a byť k sebe zhovievaví.
  • Zverte sa blízkym: Neriešte svoje ťažkosti sami. Porozprávajte sa so svojimi priateľmi a rodinou, ktorí vám môžu poskytnúť podporu a rady.
  • Cvičte meditáciu alebo jogu: Tieto disciplíny vám môžu pomôcť zvládnuť stres a lepšie porozumieť emóciám, aby ste ich mohli lepšie nasmerovať.
  • Robte aktivity, ktoré vás bavia: Doprajte si čas na precvičenie svojich koníčkov a zdieľajte príjemné chvíle so svojimi blízkymi. To vám umožní odpútať sa od vecí a dočasne uniknúť vašim záujmom.
Prečítajte si tiež:   Začiatok októbra 2023 je najlepším obdobím pre profesionálny život týchto 3 znamení čínskeho zverokruhu

Tým, že budete mať na pamäti tieto rady a osvojíte si pozitívny prístup, budú Škorpióni a Kozorožci lepšie prekonávať prekážky, ktoré sa im počas leta postavia do cesty.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tieto znamenia zverokruhu budú mať pravdepodobne dosť smutné leto: ako prekonať toto obdobie?