Tri čínske znamenia zverokruhu zažijú po vianočných sviatkoch skvelý čas: Kto sa môže tešiť na život v ružiach?

Ako sa vplyv hviezd prejaví v životoch týchto ľudí a prečo budú po Vianociach zažívať obdobie pokoja a šťastia?

Premýšľali ste niekedy nad tým, či koniec roka prinesie nejaké príjemné prekvapenia? Podľa čínskej astrológie niekt čínske astrologické znamenia uvidí život v ružových tesne po vianočných sviatkoch. V tomto článku vám prezradíme, aké sú tieto 3 šťastné znamenia a čo ich čaká.

Malá pripomienka čínskej astrológie

L‘čínska astrológia je osobitný systém, ktorý je založený na 12-ročnom cykle. Každý rok je spojený so zvieraťom, ktoré definuje astrologické znamenie ľudí narodených v tomto období. 12 zvierat čínskeho zverokruhu sú: potkan, vôl (alebo vôl), tiger, králik (alebo zajac), drak, had, kôň, koza (alebo ovca), opica, kohút, pes a prasa (alebo diviak).

Prečítajte si tiež:   Muži, pozor! Tieto 3 znamenia zverokruhu vychovávajú tie najnáročnejšie ženy

Tento systém berie do úvahy aj päť prvkov (drevo, oheň, zem, kov a voda), ktoré ovplyvňujú osobnosť a osud jednotlivcov. Každé znamenie teda prichádza v 5 rôznych verziách v závislosti od súvisiaceho prvku, čo robí čínsku astrológiu ešte zložitejšou a bohatšou.

3 znamenia, ktoré uvidia život po sviatkoch ružovo

Bez ďalších okolkov tu sú 3 čínske astrologické znamenia, ktoré by mali zažiť priaznivé obdobie tesne po vianočných sviatkoch:

  1. vôl (alebo vôl)
  2. Opica
  3. Potkan

1. Byvol (alebo vôl): rok bude korunovaný úspechom

Byvol je druhým znamením čínskeho zverokruhu a predstavuje vytrvalosť, odhodlanie a dôveru. Ľudia narodení v tomto znamení tvrdo pracujú na dosiahnutí svojich cieľov a nenechajú sa ľahko odradiť, keď čelia prekážkam.

Po vianočných sviatkoch ich život naberie pozitívny a prospešný smer, najmä v profesionálnej oblasti. Voly budú za svoju prácu odmenené a môžu mať prospech z povýšenia alebo zvýšenia platu. Naskytnú sa im totiž nečakané príležitosti, ktorých sa budú môcť chopiť, aby posilnili svoje postavenie a vplyv.

Prečítajte si tiež:   "21. júla sa spln jeleňa dotkne týchto 4 znamení zverokruhu: Budete mať túžbu sústrediť sa na seba a tie najdôležitejšie veci"

V sentimentálnej rovine bude toto obdobie priaznivé aj pre nezadaných, ktorí budú mať šancu stretnúť zaujímavých ľudí, ktorí sú kompatibilní s ich charakterom. Už zabehnuté páry si budú môcť užiť chvíľku spoluúčasti a spoločného šťastia.

2. Opica: finančné prekvapenie v nedohľadne

Opica, znamenie živosti, šibalstva a kreativity, predstavuje inteligenciu a prefíkanosť medzi znameniami čínskeho zverokruhu. Domorodci tohto znamenia sú často zvedaví, energickí a veľmi prispôsobiví.

Tesne po koncoročných prázdninách bude Opica prekvapená, keď uvidí zlepšenie svojich financií vďaka a finančné prekvapenie nepredvídané. Môže to zahŕňať dedičstvo, zisk alebo bonus v práci, ktorý príde v správnom čase, aby im umožnil vyrovnať svoj rozpočet a realizovať projekty, ktoré sú pre nich dôležité.

Toto obdobie prispeje aj k romantickým stretnutiam pre nezadaných, zatiaľ čo existujúce páry budú môcť spoločne zvažovať nové dobrodružstvá, či už spojené s ich milostným životom alebo ich spoločnými projektmi.

Prečítajte si tiež:   "21. júla sa spln jeleňa dotkne týchto 4 znamení zverokruhu: Budete mať túžbu sústrediť sa na seba a tie najdôležitejšie veci"

3. Potkan: šťastie a pozitívne zmeny

Posledné znamenie na tomto zozname šťastia, potkan je uznávaný pre svoju mentálnu obratnosť, spoločenskosť a bystrý zmysel pre pozorovanie. Potkany sú veľmi pripútané k rodine a priateľom, sú tiež ambiciózne a odhodlané uspieť vo všetkých oblastiach svojej existencie.

Obdobie po vianočných sviatkoch bude pre nich znamenať skutočný zlom v ich živote, či už ich profesionálnu kariéru, finančnú situáciu alebo milostný život. Uskutoční sa mnoho pozitívnych zmien, ktoré potkanovi umožnia pokojne napredovať smerom k žiarivej budúcnosti plnej prísľubov.

Na profesionálnej úrovni môžu vzniknúť príležitosti na rast a napredovanie, zatiaľ čo financie budú mať lepší obrat. Potkany budú môcť počítať aj s veľkým pokrokom po stránke srdca, sľubnými stretnutiami a posilnenými väzbami v páre.

Vôl, opica a potkan sú 3 čínske astrologické znamenia, ktorým povianočné obdobie prinesie šťastie a príjemné prekvapenia. Využite príležitosť naplno zažiť tieto šťastné momenty a využite tento priaznivý vietor, aby ste sa s istotou a odhodlaním pohli smerom k svojim cieľom.

Photo of author
O autorovi, Kamila Vargová
Zaujímam sa o psychológiu a svoj čas trávim hľadaním nových intelektuálnych výziev, aby som si precvičil myseľ a zároveň si oddýchol.
Úvodná stránka » Astrológia » Tri čínske znamenia zverokruhu zažijú po vianočných sviatkoch skvelý čas: Kto sa môže tešiť na život v ružiach?